رضا زارع زاده مهریزی

ایام سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) بهترین فرصت تبیین شخصیت امام است

فرماندار مهریز در ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) مهریز اظهار کرد: در شرایطی کنونی که کشور مورد هجمه اقتصادی و فرهنگی است باید از این فرصت استفاده لازم را ببریم و یقیناً برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) یک فرصت برای همه است که در آن با دلسوزی همه اقشار برای اعتلای ارزش‌های انقلاب اسلامی پای کار آیند و دیگر منیت وجود نداشته باشد و کسی تابلو خودش را بلند نکند بلکه تابلو نظام و انقلاب اسلامی بلند باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز رضا زارع زاده در ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) مهریز اظهار کرد: در شرایطی کنونی که کشور مورد هجمه اقتصادی و فرهنگی است باید از این فرصت استفاده لازم را ببریم و یقیناً برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) یک فرصت برای همه است که در آن با دلسوزی همه اقشار برای اعتلای ارزش‌های انقلاب اسلامی پای کار آیند و دیگر منیت وجود نداشته باشد و کسی تابلو خودش را بلند نکند بلکه تابلو نظام و انقلاب اسلامی بلند باشد. 

فرماندار مهریز با تاکید بر لزوم انسجام بخشی و هماهنگی برای برگزاری مراسم ارتحال امام (ره) و قیام 15 خرداد در سطح شهرستان گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی گرامیداشت شخصیت امام خمینی (ره) و شهدای ۱۵ خرداد در حسینیه باغ بهار  و مسجد براستین شهرستان مهریز برگزار خواهد شد.

مقام عالی دولت در شهرستان مهریز ادامه داد: مردم محور مراسم های ملی و انقلاب هستند و هرجایی مردم باشند در برنامه‌ها خیر و برکت است؛ مسئولان هم باید همگام با آحاد ملت بستر را برای غنای به برنامه‌ها و حضور بیشتر مردم فراهم کنند.

وی با اشاره به اینکه محتوای برنامه‌های این ایام بسیار اهمیت دارد، افزود: در حوزه نرم افزار، صاحبان فکر و اندیشه بایستی با جدیت ورود پیدا کنند و برنامه هایی که مطابق با سلیقه نسل نوجوان و جوان است در چنین فرصت‌هایی به آنها ارائه شود.

زارع زاده مهریزی از دستگاه های اجرایی شهرستان درخواست کرد برای این ایام برنامه و فضاسازی لازم داشته باشند و عنوان کرد: ما بایستی دنبال مستمسک بگردیم و این ایام الله بسیار مغتنم است و امیدواریم با دلسوزی و بدون حب و بغض در کنار هم ورود پیدا کنیم و رسالت و وظایف خود را را به نحو احسن انجام دهیم.