فرماندار مهريز:

فرماندار مهريز گفت :هم اکنون چهار هزار نفر در هفت شهرک و نواحی صنعتی این شهرستان در 130 واحد فعال تولیدی و صنعتی مشغول به کار هستند. 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز سید محمد رستگاری فرماندار مهريزافزود: به برکت انقلاب اسلامی و با پیگیری دولت و همراهی مردم و صاحبان صنایع ، تاکنون هفت شهرک و ناحیه صنعتی در مهریز ایجاد و مستمر فعالیت دارد
نماينده دولت در مهريز شهرک ها و نواحی صنعتی را شامل شهرک صنعتی هرفته ، یزد مهر ، سایت 196 هکتاری ،شهرک سنگ ، شهرک شهید چمران و همچنین نواحی صنعتی در بهادران و مجتمع سریشم ذکر کرد. 
سيد محمد رستگاري  ادامه داد: در این شهرک ها و نواحی صنعتی ، واحدهای مختلف در زمینه تولید کاشی ، موکت ، نساجی ، انواع مواد غذایی و فلزی فعالیت دارند. 
فرماندار مهریز بيان کرد: هم اکنون حدود 40 واحد تولیدی و صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد در شهرک صنعتی مهریز و در سایر مجتمع های صنعتی در جوار جاده اصلی مهریز به یزد در دست ساخت است، امیدواریم هرچه زودتر به بهره برداری برسد. 
رستگاری تاکید کرد: با راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی در دست ساخت زمینه اشتغال حدود 600 نفر دیگر فراهم می شود که نقش مهمی در تولید و رونق شهرستان خواهد داشت. 
فرماندار مهریز به پیگیری مسائل و نیازهای واحدهای مختلف تولیدی و صنعتی در قالب تشکل ها و همچنین توسط صاحبان صنایع و مسئولان اجرایی استان یزد خبر داد. 
رستگاری گفت: هدف تمام مسئولان، فراهم کردن زمینه حضور بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال مولد، مفید و تحقق اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال بیشتر است. 
فرماندار مهریز تاکید کرد: برای رفع برخی نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی به خصوص برای تخصیص تسهیلات و ایجاد زیرساخت های لازم برای جلب مشارکت بخش خصوصی کارهای خوبی انجام شده است. 
رستگاری یادآور شد: در شهرک اصلی مهریز تمام زیرساخت ها برای سرمایه گذاری بخش خصوصی از سراسر کشور در این شهرستان فراهم است. 
وی ، موقعیت جغرافیایی در مجاورت جاده اصلی یزد - بندرعباس - کرمان و زاهدان ، نزدیکی به یزد مرکز استان ، وجود امکانات در شهرک ها ، آب و هوای مناسب و زمین مسطح منطقه را از شاخص های لازم برای سرمایه گذاری ذکر کرد.