ارائه ظرفیت‌های روستایی در نمایشگاه توانمندی روستاییان مهریز

رضا زارع زاده فرماندارمهریز ضمن بازدید از نمایشگاه توانمندی روستائیان مهریز، هدف از برپایی این نمایشگاه را معرفی ظرفیت‌ها و استعدادهای مناطق روستایی دانست و آن را فرصتی مغتنم برای کارافرینان و واحدهای تولیدی برشمرد که با حضور خود توانمندیهایشان را بدون واسطه به هموطنان ارائه می کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز رضا زارع زاده فرماندارمهریز ضمن بازدید از نمایشگاه توانمندی روستائیان مهریز، هدف از برپایی این نمایشگاه را معرفی ظرفیت‌ها و استعدادهای مناطق روستایی دانست و آن را فرصتی مغتنم برای کارافرینان و واحدهای تولیدی برشمرد که با حضور خود توانمندیهایشان را بدون واسطه به هموطنان ارائه می کنند.

فرماندار مهریز گفت:کشاورزان و دامداران منطقه در 20 غرفه، انواع مواد تولیدی شامل خشکبار، مواد لبنی، غذایی و صنایع دستی را عرضه می‌کنند.

همچنین مهدی دهقان زاده بخشدار مرکزی مهریز با اشاره به اینکه برپایی نمایشگاه توانمندی‌ها جانی دوباره به اقتصاد روستا‌ها می‌بخشد، افزود: مردم و مسافران می‌توانند نیاز‌های خود در زمینه تولیدات روستایی و محصولات بومی محلی با قیمت مناسب و از تولید به مصرف تهیه کنند.