پیام فرماندار مهریز به مناسبت نهم دیماه، روز تجلی بصیرت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، کیانی مقدم فرماندار مهریز طی پیامی سالروز حماسه 9 دي را گرامي داشت و افزود :
فرا رسيدن دي ماه بار ديگر يادآور حماسه آفريني‌هاي ملت بزرگ ايران اسلامي است، از ايستادگي ملت در برابر ظلم و ستم رژيم منفور شاهنشاهي در دي ماه 1357 گرفته تا حضور بي نظير در حمايت از ولايت در دي ماه 1388.
 
فرماندار مهریز اظهار داشت : حماسه 9 دي از زواياي گوناگون قابل بررسي و اهميت است، اعلام حضور با صلابت و پرشور مردم در صحنه، حمايت قاطع و همه جانبه از ولايت فقيه و دستاوردهاي نظام اسلامي و حكومت ديني، اعلام انزجار از دشمنان خارجي و معدود فريب خوردگان داخلي و سران فتنه، كنار رفتن چهره واقعي مدعيان پيروي از راه امام(ره) و ... تنها بخشي از بركات اين روز بزرگ است.
در ادامه این پیام آمده است : 9 دی ماه نمایش فریاد دین خواهی و ولایت‌مداری و صحنه درخشش هوشمندی و بصیرت ملت ایرانیان در سپهر تاریخ انقلاب اسلامی و آیینه تفاوت‌های مردم ایران با مردم کوفه در فهم راستین حق و حقیقت و رویارویی با فتنه‌هایی از یک جنس بود.
 بصیرت ملت، شناخت و آگاهی آنها نسبت به عوامل معاند و تلاش برای تحکیم پیمانشان با رهبر کبیر انقلاب باعث شد که با راهپیمایی میلیونی خود در نهم دی ماه پارسال چشم فتنه را کور کنند.
ما با توفیق الاهی این عنصر عزت و عظمت را بعنوان انتظار ظهور حضرت مهدی ارواحنا فداه تا ظهور حضرتش حفظ خواهیم کرد، انشاالله.
کیانی مقدم
فرماندار مهریز