فرماندار مهريز:

فرماندار مهریزبا اعلام همدردی با بازماندگان زلزله 7.3ریشتری غرب كشور گفت: نظارت بر نحوه ساخت و سازها در بخش های مختلف در کاهش میزان حوادث و خسارت های احتمالی خیلی مهم است، این موضوع باید همواره توسط مردم و مسئولان جدی گرفته شود تا موارد ایمنی بناها افزایش یابد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز:سید محمد رستگاری روز سه شنبه در جمع مدیران اجرایی شهرستان با اعلام همدردی با بازماندگان زلزله 7.3ریشتری یکشنبه شب در غرب کشور افزود: نظارت بر فعالیت های عمرانی و ساخت و سازها برای رعایت اصول فنی و استانداردها در کاهش حوادث بسیار موثر است .

 

وی با بیان اینکه همواره باید آماده کمک به مصیبت دیدگان اینگونه حوادث بود یادآور شد: ستاد حوادث شهرستان تمام تمهیدات لازم را برای هرگونه همکاری دارد و در آماده باش کامل است .
فرماندار مهریز تصریح کرد: در یک ماه اخیر در چند نوبت در بخش مرکزی مهریز و در دهستان بهادران و حوالی آن زلزله هایی به وقوع پیوست که با آماده باش نیروهای امداد و نجات و همراهی مردم ماموریت ها به خوبی انجام گرفته است.
رستگاری با گرامیداشت خاطره جان باختگان زلزله غرب کشور تصریح کرد: کمک به مردم خسارت دیده استان کرمانشاه و کاهش آلام و همدردی با آنها وظیفه دینی ، انسانی و ملی است که باید با برنامه ریزی و هماهنگی انجام شود.
فرماندار مهریز تصریح کرد: حفظ آمادگی کامل در مقابل حوادث مختلف به خصوص زلزله از جمله مواردی است که باید همواره توسط متولیان امر و آحاد مردم وجود داشته باشند.
رستگاری تاکید کرد: مردم و مسئولان مهریز با همکاری و هماهنگی و فعالیت ستاد حوادث همواره در خدمت به هموطنان در صحنه حضور جدی دارند و وظایف خود را انجام می دهند.