مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه شهردارالولایه مهریز با شور و نشاط فراوان خود را براي ميزباني از رئيس جمهور محترم و هيات دولت آماده مي كنند

كاروان كار و همت مضاعف در مسير خدمت به خلق براي سومين بار ديار قنات ،قنوت و قناعت را در خواهد نورديد و بر منزلگاه دل اهالي كوير آرام خواهد گرفت .
مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه شهردارالولایه مهریز در قالب کاروان هایی مردمی آماده استقبال از رئیس جمهور مردمی و خدمتگزار هستند.
مردم مهریز با احساسي آكنده از صميميت و شوقي لبريز از مهر از ديار مهرورزي و كانون عشق و محبت به اهل بيت و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مقدم رئیس جمهور و هیئت همراه را به خطه زرخيز دارالعباده يزد،  به سرزمين عالمان به نام، به سرزمين سرداران شهيد و جهادگران عرصه خدمت خوشامد مي گويند و خاك مقدمتان را طوطياي چشم خود مي كنند.
گفتنی است تعداد 34 دستگاه اتوبوس و 25 دستگاه مینی بوس صبح روز چهارشنبه از ساعت 8 صبح در سطح شهر مهریز از مکان های حسینیه باغبهار، حسینیه اعظم، مسجد براستین و  از تمامی روستاهای این شهرستان آماده اعزام مردم به این استقبال گرم می باشد.
حجت الاسلام و المسلمین برهان امام جمعه مهریز در خصوص دور سوم سفر رئیس جمهور به استان گفت: سفر سوم رییس جمهور هم چون دوره های گذشته برکات قابل لمسی را برای استان و شهرستانها خواهد داشت ؛
وی به حضور همیشه مردم این خطه در صحنه های مختلف اشاره نمود و گفت :در این سفرها  استقبال از رییس جمهور استقبال از یک فرد نیست بلکه نشانگر اعتقاد و اطمینان مردم به نظام و مسئولین آن است برای همین بایستی این حضور پر شور تر از همیشه انجام شود .
فرماندار مهریز نیز با بیان کلیات برنامه های سفر سوم ریاست جمهور به استان یزد گفت :هریک از وزرای کابینه دولت که در این سفر رییس جمهور را همراهی می کنند در شهرستانها حضور می یابند که خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان مهریز می آید.
وی از تشکیل جلسه شورای اداری با حضور وزیر محترم جهاد کشاورزش که بعنوان نماینده دولت به مهریز می آید خبر داد و تصریح کرد :خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی بعنوان نماینده هیات دولت مشکلات و مسایل شهرستان را در حوزه های مختلف در مدت زمانی که در شهرستان حضور دارند بررسی و در جلسه هیات دولت مطرح خواهد کرد .
کیانی مقدم فرماندار مهریز در ادامه گفت :دیدار با اقشار مختلف مردم به صورت خصوصی با هدف بیان مشکلات مردمی و افتتاح و بازدید از تعدادی پروژه های شهرستان از دیگر برنامه های وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان خواهد بود .