یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

 

بهاری که در پیش داریم از رایحه دلپذیر عطر یاس فاطمی سرشار است . گر چه مدفن آن دردانه آفرینش غرق در غربت و تنهایی است ولی پیروان راستین حضرتش در انتظار ظهور فرزند عزیزش لحظه شماری می کنند تا غبار بی نشانی را از آن تربت پاک زدوده و ذره ذره آن را طوطیای چشمان ماتم زده خویش نمایند .

سالی که گذشت همچون همه سالهای بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همراه با تداوم روحیه انقلابی و ایستادگی بر اصول و مبانی انقلاب و ارزشهای اسلام ناب محمدی (ص) و ولایتمداری مردم شریف ایران اسلامی بود .

تحقق حماسه سیاسی با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا  و ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی  به عنوان راهکار اصلی تحقق حماسه اقتصادی و حفظ استقلال کشور در مواجهه با توطئه های نظام سلطه جهانی و صهیونیزم بین الملل ، از سوی رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی  برجسته ترین وقایع سال گذشته بود .

اینک در سال جدید نیز اینجانب و همه خدمتگزاران مردم مومن در عموم دستگاههای اجرایی شهرستان مهریز همپای آحاد  ملت بزرگ ، متمدن و بصیر ایران با درک عمیق از موقعیت حساس کشور ،  تبعیت محض  و عملی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب  را تا تحقق کامل منویات معظم له به ویژه در راستای ضرورت حل مشکلات اقتصادی و رفع دغدغه ها و نگرانی های فرهنگی ایشان  ، بر خود فرض مسلم دانسته و تداوم  توفیقات روزافزون نطام مقتدر ایران اسلامی  و نابودی جبهه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار همراه با بهترین آرزوها و آینده ای درخشانتر از همیشه برای یکایک هموطنان گرامی و همشهریان  عزیز را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم .

مهدی کیانی مقدم

فرماندار مهریز