دبیر شورای آموزش و پرورش مهریز گفت: دانش آموزان شهرستان مهریز از لحاظ كمي و هم از لحاظ كيفي با توجه به دارا بودن رتبه دوم استان يزد در كشور مايه افتخار هستند.

به گزارش روابط عمومي فر مانداري مهریز، حسن حاضری در شورای آموزش و پرورش شهرستان مهریز که به ریاست فرماندار مهریز و با حضور دیگر اعضا برگزار شد با گرامی داشت هفته شوراها به ارائه گزارش موفقیت دانش آموزان کنکوری مهریز با توجه به اعلامیه سازمان سنجش کشور پرداخت و گفت: بحمدالله دانش آموزان شهرستان مهریز توانستند با همراهی و همدلی تمام عوامل، جایگاه دوم استان را در درصد قبول و همچنین نمره تراز کسب نمایند که مایه بسی افتخار است.

در ادامه وی ضمن اظهار تاسف از کمبود شدید نیروی انسانی منطقه خواستار توجه مسئولین شهرستان و استان شد.

رئیس آموزش و پرورش مهریز با بیان اینکه ساماندهی ساعات حق التدریس فرهنگیان از برنامه ها و دغدغه های این اداره است ، افزود : متاسفانه کمبود ساعات در نظر گرفته شده برای پوشش نیروی انسانی مورد نیاز مدارس شهرستان مهریز وجود دارد.

شورای آموزش و پرورش مهریز

وی اظهار داشت: با وجود پیگیری های متعدد متاسفانه با توجه به کمبود ساعت حق التدریس دو هزار و ۱۰ ساعت درخواستی شهرستان مهریز تنها نزدیک به یک هزار و ۲۵۰ ساعت موافقت شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز افزود: این میزان ساعات حق التدریس در نظر گرفته شده برای مدارس به هیچ وجه کافی نیست و باید مسئولان فکر اساسی کنند.

در ادامه نیز فرماندار مهریز ضمن تبریک هفته وحدت و گرامیداشت هفته شورا موفقیت شهرستان را در کنکور ۹۲ هم  از لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی با توجه به صدر نشینی استان یزد در کشور را مایه افتخار دانست و خواهان شکرگزاری این نعمت ارزشمند شد.

در ادامه در رابطه با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: هرچه از پیروزی و زمان آن می گذریم مسئولیت ما جهت حفظ و حراست ارزشهای آن بیشتر میشود و طول زمان مبادا رنگ غفلت با ایثارگریها بدهد باید با برنامه ریزی اهمیت و عظمت این حرکت عظیم را به نسل حاضر برسانیم.