توضیحات ثبت نام نخبگان
باسمه تعالی
       
با تشکر از ورود شما به این قسمت ، به اطلاع می رساند ، فرمانداری شهرستان مهریز در نظر دارد در راستای اهداف ذیل و به منظور کسب نظرات و مشارکت و همکاری علاقمندان ، صاحب نظران و نخبگان بومی و محلی اعم از مقیم یا غیر مقیم و همچنین مهریزی های ساکن خارج از کشور ، برای توسعه و پیشرفت بیش از پیش شهرستان مهریز در زمینه های عمرانی ،اقتصادی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی ، علمی ، اجتماعی، فناوری و دیگر زمینه ها ، اقدام به شناسایی و ثبت نام از نخبگان ، فعالان و صاحب نظران مهریزی نماید. لذا این دسته از شهروندان محترم می توانند با تکمیل فرم ثبت نام زیر آمادگی خود را برای مشارکت و ارائه نظرات سازنده اعلام نمایند.
 
اهداف :
-      با توجه به عدم وجود بانک اطلاعاتی مناسب از نیروی انسانی متخصص و ظرفیتها ، پتانسیل ها و تخصص های بومی ، قطعاً ایجاد این بانک اطلاعاتی کمک شایانی برای شهرستان بوده و در موارد لزوم و من جمله در بکارگیری نیروهای متخصص ، صاحب نظر و با تجربه در امور اجرایی و عمومی ، برنامه ریزی برای استخدام نیروی انسانی در دستگاه های اجرایی ، برنامه ریزی ها و برنامه سازی ها ، همایش ها و جلسات تخصصی،سمپوزیوم ها،سمینارها، کمیسیون ها ، مشاوره ها ، دیدار نخبگان با مقامات کشوری ، و سایر امور می توان از این بانک اطلاعاتی به عنوان منبعی موثق استفاده کرد.
-     بی تردید قاطبه همشهریان و نیروهای بومی ، علاقمند به ایفای نقش در توسعه و پیشرفت شهرستان خود هستند و از این رو با اعلام آمادگی برای همکاری از طریق این بانک ، بستر مناسبی برای تشریک مساعی و همکاری ایجاد خواهد شد و فرصتی مهیا می شود که بتوان از نظرات و همکاری همشهریان ، خصوصاً افراد صاحب نظر ، مجرب ، فعالین عرصه های مختلف و متخصصین بهره برد. به نحوی که به طور مثال پزشکان متخصص مهریزی مقیم یا غیر مقیم و حتی ساکن خارج از کشور چنانچه تمایل به ایفای نقش مهمتری برای شهرستان خود داشته باشند از این طریق بتوانند داوطلبانه ایده خود را ارائه نموده و یا همکاری در جهت امور بهداشت و سلامت شهروندان داشته باشند و همچنین سرمایه داران و افرادی که علاقمند به سرمایه گذاری در شهرستان می باشند ، امکان شناسایی آنان ایجاد شده و بستر مشارکت در امور فراهم شود و این موضوع برای سایر موارد و تخصص ها نیز صدق می کند.
-    یکی دیگر از رویکرد هایی که این بانک اطلاعات می تواند داشته باشد ، ثبت و ماندگاری اسامی نخبگان شهرستان در سنوات مختلف است که خود می تواند اقدام ارزشمندی در جهت هویت فرهنگی ، اجتماعی ، علمی و تاریخی این شهرستان باشد .
   
توجه !
 
* لازم است به منظور ایجاد بانک اطلاعات دقیق ، صحیح و کامل ، فرم ثبت نام با دقت تکمیل گردد.
* داشتن حداقل یکی از شرایط نخبگی مندرج در فرم زیر برای ثبت نام کافی است.
* در صورت عدم نمایش فرم ثبت نام ، صفحه را refresh نموده و یا کلید F5 رایانه خود را بزنید .
* برای استفاده بهتر از این سیستم ، ترجیحاً از مرورگر فایر فاکس استفاده شود.برای دریافت فایل این مرورگر بر روی شکل زیر کلیک کنید.
 
 
 
  
 
 
                                                                                                                                                                                          
 
 
 
                                                                                                      با تشکر
                                                                                                      روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز