مسئول ستاد انتخابات شهرستان مهریز

بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس تا 26 آذرماه ادامه دارد

محمد جواد برزگر مسئول ستاد انتخابات شهرستان مهریز گفت:بررسی صلاحیت داوطلبان در هیئت‌های اجرایی شهرستان از ۱۷ آذرماه آغاز و تا ۲۶ آذرماه ادامه دارد از طرفی تا ۲۱ آذرماه فرصت داریم که تأیید یا رد صلاحیت داوطلبان را به هیئت نظارت اعلام کنیم.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز محمد جواد برزگر مسئول ستاد انتخابات شهرستان در جمع اصحاب رسانه گفت:بررسی صلاحیت داوطلبان در هیئت‌های اجرایی شهرستان از ۱۷ آذرماه آغاز و تا ۲۶ آذرماه ادامه دارد از طرفی تا ۲۱ آذرماه فرصت داریم که تأیید یا رد صلاحیت داوطلبان را به هیئت نظارت اعلام کنیم.

برزگر منشادی با بیان اینکه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه در سراسر کشور با شعار گام دوم انقلاب اسلامی، قانون مداری و بی طرفی و انسجام ملی برگزار می‌شود، اظهار کرد: ثبت نام داوطلبان مجلس یازدهم از دهم تا شانزدهم آذرماه در فرمانداری مهریز انجام شد که در مهلت قانونی 50 نفر جهت نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این حوزه ثبت نام نمودند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان مهریز افزود: ابلاغ رد صلاحیت داوطلبان توسط ستاد انتخابات شهرستان ۲۷ آذرماه اعلام می‌شود و داوطلبانی که رد صلاحیت شدند از ۲۸ آذرماه به مدت چهار روز فرصت دارند که اعتراض خود را به هیأت نظارت شهرستان و سپس استان اعلام کنند.

وی افزود: رسیدگی به شکایت داوطلبانی که رد صلاحیت شدند توسط هیأت نظارت استان به مدت ۲۰ روز یعنی از دوم تا ۲۱ دی‌ماه در هیئت نظارت استان انجام می‌شود و اگر در هیئت نظارت استان نیز رد صلاحیت شدند شکایت آن‌ها از ۲۴ دی ماه تا ۱۱ بهمن ماه توسط ستاد مرکزی یعنی شورای نگهبان قابل رسیدگی است.