استقبال جوانان داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در حوزه مهریز

مسئول ستاد انتخابات شهرستان مهریز با بیان اینکه در این دوره از انتخابات با استقبال داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی به ویژه جوانان مواجه بودیم، گفت: در ایام ثبت نام این دوره داوطلبان مجلس در مقایسه با ایام ثبت نام ادوار قبل حضور جوانان استقبال بیشتری داشته است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان مهریز محمد جواد برزگر با بیان اینکه در این دوره از انتخابات با استقبال داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی به ویژه جوانان مواجه بودیم، گفت:  در ایام ثبت نام این دوره داوطلبان مجلس در مقایسه با ایام ثبت نام ادوار قبل  حضور جوانان استقبال بیشتری داشته است.

مسئول ستاد انتخابات شهرستان مهریز اظهار داشت: استقبال داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم در این حوزه بسیار خوب بوده و تا فردا که روز پایانی ثبت نام از داوطلبان است، قطعا شاهد حضور پرشور افراد تحصیلکرده و نخبگان برای شرکت در عرصه رقابتی انتخابات مجلس خواهیم بود.

برزگر منشادی افزود: زمینه برای حضور و مشارکت اقشار مختلف جامعه در عرصه انتخابات فراهم بوده و برای ناکام گذاشتن دشمنان و جذب حداکثری همه ارکان نظام تلاش می کنند.

نام‌نویسی از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به مدت هفت روز تا پایان وقت اداری روزشنبه ۱۶ آذر ادامه خواهد داشت.