پیام تبریک مشترک فرماندار و امام جمعه مهريز به مناسبت هفته دفاع مقدس

فرماندار و امام جمعه مهریز ، در پیامی مشترک آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند.

 

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز، فرماندار و امام جمعه مهریز ، در پیامی مشترک آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند. 
 
متن پیام  به شرح ذیل است:
 
بسم رب الشهداء والصدیقین
 
سی ویکم شهریورماه یادآور پایداری، استقامت، رادمردی و رشادت‌های شهیدان، جانبازان و ایثاگران و نماد اتحاد و همدلی همه ملت بزرگ و عظیم ایران اسلامی برای مقابله با ابرقدرت‌ها و شیاطین بزرگ است و این واقعه مهم تا همیشه تاریخ به عنوان حماسه‌ای ماندگار ثبت خواهد ماند و بر تارک ایران اسلامی خواهد درخشید..
 
این هفته در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است.
 
 روزهایی که رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.
 
این دوران گویای مقاومت و مظلومیت ملتی است که با رهبری داهیانه حضرت امام (ره) و  ایمان و توکل بر خداوند متعال و رشادت های سربازان اسلام برگ زرینی را در تاریخ ثبت نمودند.
 
اینجانبان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای "مدظله تعالی" و ملت دلاور و رزمنده ایران اسلامی، یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس باغ شهر تاريخي مهریز را گرامی داشته و از خداوند می خواهیم ما را یاری نماید تا درحفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی کوشا و موفق باشیم. 
 
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
 
رضا زارع زاده 
#فرماندار_مهریز 
 
عبدالرضا محي الديني 
#امام_جمعه_مهریز