به مناسبت هفته دولت در مهريز:

 امام جمعه وفرماندار شهرستان مهريز طی پیامی یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنــر را گرامی داشته و فرارسیدن هفته دولت را بر همه دولتمردان ایران اسلامی تبریک و تهنیت گفتند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز در اين پيام مشترك آمده است :

هفته دولت نماد وحدت مردم و دولت، یادگار ارزشمند تلاش فرزندان گرانقدر انقلاب و یادآور روزهای پرشور خدمتگزاری نیروهای مخلص و متعهد، شهیدان رجایی و باهنر مي باشد که شایسته سپاس و قدردانی است.

آری بي شك تمام مسئولان و مديران مي بايد با تأسي از ويژگي هاي والاي اخلاقي و رفتاري شهيدان رجايي و باهنر، آنان را الگوي هميشگي خود قرار داده و با بهره گيري از رفتار اين شهيدان عزيز و تلاش و كوشش در راه تعالي ميهن اسلامي، و در راستای تحقق اهداف نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالي) تحت عنوان ‹‹ سال اقتصادمقاومتي،توليد- اشتغال››گام برداشته و زمينه هاي رشد و پيشرفت روزافزون كشور را در حیطه های مختلف به ویژه در حیطه علم و دانش و سرافرازي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران  فراهم آورند.

بدينوسيله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهیدان والامقام، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان تدبير و اميد  و کارمندان خدوم و متعهد ، بويژه كارمندان و كارگزاران دولت در شهرستان مهریزتبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای آرمانهای بلند امام بزرگوار و تحقق منويات مقام معظم رهبري (مد ظله العالی) مسئلت می نمایيم.