پيام مشترك فرماندار و امام جمعه مهريز به مناسبت دهم تيرماه روز صنعت و معدن

فرماندار و امام جمعه مهريز در پیامی مشترک فرا رسیدن روز صنعت و معدن را به تلاشگران این عرصه تبریک گفتند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز ؛  فرماندار  و امام جمعه مهريز در پیامی مشترک فرا رسیدن روز صنعت و معدن را به تلاشگران این عرصه تبریک گفتند .

 

 

 

متن پیام به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

 

"بسمه تعالی"

 

دهم تیرماه که بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی روز صنعت و معدن نامگذاری شده است فرصت مناسبی است که به مهم‌ترین موتور محرکه‌ی اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن در ایجاد اشتغال پایدار و به تبع آن افزایش تولید ناخالص ملی و رشد اقتصادی نگاهی اندیشمندانه شود چرا که این بخش به عنوان عامل مولد اشتغال پایدار در افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه نقش به‌سزایی دارد .

 

 کشور جمهوری اسلامی ایران با وجود منابع عظیم صنعتی و معدنی توانسته است در بسیاری از تولیدات، در رده‌های برتر جهانی قرار گیرد و با اتکاء به دانش و فن‌آوری داخلی و ملی، با تحریم‌های ظالمانه برخی از کشورها بطور قاطع برخورد کند و کارنامه خوبی در زمینه تولیدات صنعتی و معدنی از خود به نمایش بگذارد.

 

بنا به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به "رونق تولید"، ان‌شالله با بهره‌گیری از توان داخلی به سوی کاهش آمار بیکاری و تولید هر چه بیشتر پیش برویم.

 

اینجانبان "روز صنعت و معدن" را به کلیه عزیزان و تلاشگرانی که در شرکت‌های صنعتی شهرستان مهریز مشغول کار و تلاش هستند تبریک عرض نموده و برای کلیه این بزرگواران عمری با عزت و تندرستی مسئلت داریم".

 

رضا زارع زاده

#فرماندار_مهریز

 

عبدالرضا محي الديني

#امام_جمعه_مهریز