به مناسبت هفته دولت در مهريز:

به مناسبت هفته دولت فرمانده و جانشین ناحیه مقاومت بسیج ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و فرمانده گردان امام حسین(ع) شهرستان مهریز با فرماندار شهرستان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز و نقل از  خبرگزاری بسیج از مهریز، در این دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت را به همه دولتمردان وخصوصا فرماندار شهرستان تبریک گفت:. ایشان بیان داشت: باید بین دستگاه‌های دولتی و نظامی نهایت همکاری باشد تا بتوان مطالبات مردم را پاسخگو بود. 
سرهنگ سلمانی همچنین بيان داشت: مردم شهرستان مهریز حسن توجه و رضایت قلبی خوبی نسبت به فرماندار و مجموعه فرمانداری شهرستان و عملکرد این مجموعه دارند.
وي همچنين افزود : ناحیه مقاومت بسیج مهریز آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در راستای پیشرفت اهداف انقلاب اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالي) و اعتلای جایگاه شهرستان اعلام می‌دارد. 
همچنین در این دیدار حجت الاسلام کفاش مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مهریز از زحمات فرماندار شهرستان تقدیر و تشکر نمود.
در ادامه سيد محمد رستگاری فرماندار شهرستان مهریز ضمن خوشآمد گویی اظهار داشت: انشاالله خداوند توفیق بدهد در عمل و رفتار بتوانیم پیروخط شهدا باشیم که وظیفه ما در قبال نظام و مردم وظیفه بسیار سنگینی است.
فرماندار مهريز با تاکید بر همکاری بیش از پیش و نزدیک مجموعه اداری و نظامی شهرستان بیان داشت: همکاری بین دستگاه‌های اداری و نظامی موجب پیشرفت و امنیت برای شهرستان خواهد بود.