امام جمعه و فرماندارمهريزدرپیام مشترکی درگذشت پدرشهیدميزامحمدزارع زاده اولين شهيددوران انقلاب در شهرستان  مهريزرا تسلیت گفتند

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا محي الديني، امام جمعه و سيد محمد رستگاري ، فرماندار مهريز، در پیام مشترکی درگذشت مرحوم حاج اكبر زارع زاده  پدر بزرگوار شهیدميرزا محمدزارع زاده را تسلیت گفتند.

متن این پیام به شرح زیر است:  

بسمه‌تعالی

إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون

خانواده محترم شهیدميرزا محمد زارع زاده

سلام علیکم

خبر درگذشت مرحوم « حاج اكبر زارع زاده  » از نمونه های پرافتخار صبر و ایثار و پدر بزرگوار شهیدميرزا محمد زارع زاده  موجب تألم و تأثر خاطر گردید.

پدری که خالصانه و برای رضایت حضرت حق عزیزترین سرمایه خویش را در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا نمود تا ارواح قدسی آن طائر ملکوت، حافظ و پاسدار نظام و میهن اسلامی مان باشد. به روح این سفر کرده و روح تابناک فرزند شهیدش درود می فرستیم.

اینجانبان مصیبت وارده را به خانواده محترم ایشان تسلیت گفته، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان محترم مسألت می نمائیم. به یقین روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار خواهد گردید.