جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان مهریزبرگزار شد

اولین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروزی استان یزد در شهرستان مهریز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز ؛جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان به ریاست زارع زاده  فرماندار مهریز  و باحضور کلیه اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
 
فرماندار مهریز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطرنشان نمود  از هم اکنون باید ادارات ونهادهای شهرستان برای  ایام تعطیلات نوروزی برنامه ریزی لازم جهت ارائه خدمات شایسته ومناسب به مسافران و گردشگران در شهرستان در دستور کار خود قرار دهند.
 
رضا زارع زاده افزود : همه دستگاههای ذیربط باید فضا و زیرساختها را به گونه ای آماده کنند تا مسافران و گردشگران با کمال آرامش و امنیت از همه ظرفیت های موجود در شهرستان به صورت بهینه استفاده نمایند و دغدغه ای برای حضور در این شهرستان نداشته باشند 
 
زارع زاده مهريزي با تأکید بر اهمیت همکاری و همدلی دستگاه های ذیربط در راستای خدمت به مسافران و میهمانان نوروزی، افزود: دستگاه های خدماتی باید نسبت به انجام وظایف  مرتبط اقدام و در جهت خدمت هرچه مطلوب تر به میهمانان و گردشگران نوروزی همکاری های لازم را انجام دهند.
 
وی افزود: در راستای خدمات رسانی و رفاه حال گردشگران و مسافران از تمام توان دستگاههای مستقر در شهرستان استفاده می شود تا به بهترین نحو ممکن این منطقه، به گردشگران و مسافران شناخته و فرصت ها و مزیت های شهرستان معرفی گردد.