برگزاری صبحگاه مشترک به مناسبت هفته دفاع مقدس در مهریز

به مناسبت هفته دفاع مقدس، صبح امروز صبحگاه مشترکی با حضور فرماندار،امام جمعه، پایوران سپاه ناحیه ، نیروی انتتظامی و جمعی از روسای ادارت شهرستان و خانواده معزز شهدا رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در محل حسینیه شهدای گمنام برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز همزمان با نخستین روز هفته دفاع مقدس، صبح امروز صبحگاه مشترکی با حضور فرماندار،امام جمعه، پایوران سپاه و ناحیه نیروی انتتظامی ، جمعی از روسای ادارت  شهرستان و خانواده معزز شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در محل حسینیه شهدای گمنام برگزار گردید.

 علی اصغر سلمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز ضمن خیرمقدم به بیان اهمیت  دفاع مقدس و یادآوری از خودگذشتگی ها و دلاوری رزمندگان پرداخت.

سلمانی افزود هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های ملت رشید و پرآوازه ای است که در طول هشت سال نبرد نابرابر در برابر مستکبران و زورگویان عالم سرافرازانه و با عزت ایستادگی و مقاومت کرده و خالق حماسه ای جاودان و ماندگار بر صفحه تاریخ شدند

وی با بیان اینکه  این پیروزی بدست نمی آمد مگر با رهبری مقام  معظم رهبری که تمامی نقشهای دشمنان انقلاب اسلامی را نقشه برآب نموده است.

علی اصغر سلمانی با بیان اینکه شعار محوری امسال "ما پیروزیم" است، اظهار کرد: سعی شده برنامه‌های امسال با روی کردی خلاقانه انجام شود و  برنامه‌ها در جهت تبیین دست آورد های دفاع مقدس و پشتیبانی مردم از دفاع مقدس باشد.

** مدیران ادارات از خدمت بی‌منت دریغ نکنند/ ضرورت حضور بیشتر مسئولین در بین مردم

همچنین رضا زارع زاده فرماندار شهرستان مهریز، با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس و ایام ماه محرم در جمع بسیجیان و مسئولین این شهرستان، گفت: انقلاب و دفاع مقدس ما انقلاب و دفاع مقدس حسینی است.

زارع زاده مهریزی در ادامه با اشاره به اینکه پشت صحنه‌های دفاع مقدس ما بسیار مهمتر از متن دفاع مقدس است، افزود: متن دفاع مقدس ما این بود، که کلیه احاد مردم کشور ما به مرجعیت و فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی پای در میدان گذاشتند، مردم کشور ما در دوران دفاع مقدس به دنیا فهماندند و ما امروز باید قدردان آن باشیم.

وی همچنین در ادامه به حرکات و فعالیت مستمر دشمن در فضایی مجازی و رسانه‌های از این دست، اشاره و گفت: امروز دشمن اعتقاد جوان ما را نشانه رفته است، جوان ما باید هوشیار و نسل جوان انقلاب ما باید مستحکم‌تر از جوانان دوران دفاع مقدس باشند.

فرماندار مهریز اظهار داشت: مردم ولایتمدار ما به فرموده بنیان‌گذار این نظام مقدس، ولی‌نعمتان ما هستند و پیروزی و شکوفایی این کشور را مدیون همین مردمان خوب و صبورش هستیم و ما مسئولان باید قدردان ولی‌نعمتان خود باشیم.

رضا زارع زاده خاطرنشان کرد: مسئولین دستگاه‌های اجرایی و خدماتی شهرستان مهریز به‌غیراز اینکه می‌بایست در محل کار خویش مطالبات مردم را پیگیری و رفع می‌کنند، ضروری است که در روزهای کاری خود اوقاتی را به حضور در بین مردم اختصاص دهند و به‌صورت مستقیم و بدون واسطه در جریان خواسته‌ها و مشکلات آن‌ها قرار گیرند.