به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني فرمانداري مهريز  سید محمد رستگاری در جمع روسای نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مهریز افزود: قانونگذار بصورت خیلی شفاف و دقیق وظایف تمام عوامل برگزار کننده انتخابات ریاست جمهوری را مشخص کرده است
وی ادامه داد: دستورالعمل نحوه انجام تبلیغات درست انتخابات ریاست جمهوری به ستادهای مختلف نامزدها ابلاغ شده و جلسه های هماهنگی و توجیهی برای رعایت مقررات برگزار شده است . 
فرماندار مهریز خاطر نشان کرد: بر مسئولان ستادهای مختلف نامزدهای ریاست جمهوری است که طبق مقررات و دستورالعمل ابلاغی وظایف خود را انجام دهند که قطعا تحقق آن ضامن سالم برگزار شدن و سالم بودن انتخابات است. 
رستگاری گفت: اگر ستادهای مربوط به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوی درست عمل کنند بدون شک در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و حضور گسترده مردم نقش آفرین است. 
فرماندار مهریز تصریح کرد: بر اساس مقررات اگر تخلفی در امر تبلیغات خارج از مقررات انجام شود با مخلفان برخورد لازم صورت می گیرد که امیدواریم همه مجری قانون و مقررات تعریف شده باشند. 
رستگاری گفت: مجریان انتخابات در مهریز از ابتدا تاکنون فقط بر اساس مقررات با هماهنگی و اشرافیت کامل وظایف خود را انجام داده اند و تا پایان ماموریت های خود را با جدیت و درایت انجام می دهند. 
فرماندار مهریز گفت: عوامل اجرای ، نظارتی ، بازرسی و سایر مسئولان امر برگزاری انتخابات ، امانت دار رای و نظر مردم هستند و باید همه همکاری کنیم تا هرچه نظر مردم است محقق شود.