جلسه توجیهی بخشداران استان با حضور مهندس علی اکبرعزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، مهندس محمد علی شاه حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و تعدادی از مدیران استان برگزار شد.

مهندس عزیزی در این جلسه با بیان اینکه باید بین بخشداران و فرمانداران جهت انجام درست و دقیق ماموریت های دولت ارتباط تنگاتنگی وجود داشته باشد گفت: شما بخشداران بال های فرمانداران در مناطق مختلف هستید و باید با ارتباط مستمر آنان را برای تحقق اهداف دولت سیزدهم یاری دهید.

معاون استاندار یزد ادامه داد: سعی کنید وظایفتان را برای رضای خدا انجام دهید چرا که عمل برای خدا رضایت بندگان خدا را هم در پی خواهد داشت و به عمل انسان برکت می‌دهد.

وی «توکل به خدا و توسل به ائمه» را رمز موفقیت در امور دانست وابراز داشت: مهمترین موضوع در انجام وظایف و ماموریت ها توجه به همین نکته است و این دقیقا روش ومنش  شهدا و فرماندهان ما در دوران دفاع مقدس بوده است.

مهندس عزیزی فساد را خط قرمز دولت سیزدهم عنوان کرد و اظهار داشت: در این دولت هیچ گونه فسادی پذیرفتنی نیست و باید در این زمینه هوشیار عمل کنید.

تسلط بر ماموریت و شناخت دقیق حوزه آن، شناخت قابلیت ها و چالش های منطقه، جذب سرمایه گذاری، شناخت مسائل و ظرفیت های فرهنگی و تحلیل مسائل سیاسی و امنیتی مناطق، شناخت  راهبردها و استراتژی دولت و از همه مهمتر ارتباط بامردم و رفع مشکلات آنان ازدیگر مباحثی بود که توسط معاون استاندار مطرح و تاکید شد.

مهندس عزیزی بابیان اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی  مردمی ترین مدیر کشور بود گفت: مردم ولی نعمت ما هستند و باید در زمینه ارتباط و رفع مشکلات آنان نهایت تلاش خود را به کار گیرید و اگر در مواردی امکان رفع مشکل از نظر قوانین وجود ندارد آنان را نسبت به موضوع آگاه سازید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پایان از بخشداران خواست نیازمندی های خود را در حوزه های مختلف اعلام نمایند.

 

​​​​​​​