فرماندار مهریز:

سید محمد رستگاری در جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات انجمن مدیران صنعتی ، کشاورزی و معدنی مهریز با اشاره به اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری افزود: حضور گسترده صنعتگران و زیر مجموعه آنها در انتخابات از مسائل مهمی است که باید خیلی جدی به آن عنایت داشته باشند.
وی ادامه داد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در 38 سال گذشته صاحبان صنایع و تولید کنندگان در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی بر حسب نیاز ملت و کشور بسیار اثربخش بوده اند و وظایف خود را انجام داده اند.
فرماندار مهریز تصریح کرد: یکی از عرصه های مهمی تاثیر گذاری صنعتگران و صاحبان تولید مشارکت حداکثری و با نشاط در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها و ریاست جمهوری اسلامی است .
رستگاری گفت: حضور گسترده در انتخابات ضامن عزت و اقتدار کشور در برابر دشمنان انقلاب اسلامی و تبلور اقتدار ایران است که باید همه به آن اهمیت ویژه قائل شود که قطعا چنین خواهد شد.
فرماندار مهریز گفت: تمام فعالیت های روزشمار انتخابات توسط هیات اجرایی و نظارتی در این شهرستان از ابتدا تاکنون به خوبی انجام گرفته و مشکلی نیست و فقط باید شاهد حضور مردم باشیم.
رستگاری افزود: ملت ایران در 38 سال گذشته بارها نشان داده اند خیلی موقعیت شناس هستند و برای تقویت نظام و انقلاب اسلامی خود بسیار جدی در انتخابات حضور خواهند داشت.
در این جلسه مسائل و نیازهای واحد های صنعتی ، تولیدی و کشاورزی مهریز مورد بررسی قرار گرفت و از تلاش های دول