جلسه کارگروه شوراهای اسلامی ،دهیاری ها ،مسئولین ادارات شهرستان مهریز با حضور صباغیان نماینده مردم شهرستان ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی ،امام جمعه منشاد ،فرمانداروبخشدار مرکزی مهریز در محل دهیاری منشاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما ي منشاد در این نشست مسائل و مشکلات دهستان میانکوه اعم از اب اشامیدنی،گازرسانی،تعریض جاده منشاد، احداث ایستگاه  مصرف انرژی اعم از گازوئیل،نفت سفیدو بنزین ،تامین اعتبار جاده منشاد -زردین  مطرح گردید و مسئولین ادارت شهرستان مهریز گوشه هایی از فعالیتهایی که در این خصوص انجام شده را برشمردند.
در ادامه این گردهمایی امام جمعه منشاد رسیدگی به مسائل مشکلات مردم را مورد تاکید قرارداد و افزود مردم برای رفع نیازهایشان به شما مسئولین روی می اورند لذا مسئولیت شما در قبال مردم سنگین است امیدوارم مسائل و مشکلاتی که شوراها و دهیاری ها بیان کردند در دستور کار شما عزیزان قراربگیرد.
صباغیان نماینده مردم ابرکوه،بافق،بهاباد ،خاتم مهریز در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی گفت در دوران نمایندگی ام هفدهمین جلسه ای است که با   شوراهای شهرستانهای تحت پوشش نمایندگی ام شرکت می کنم و برای رفع مشکلات مردم تا انجایی که در توان دارم خدمت گزار شما مردم خواهم بود و امیدوارم مسئولین خصوصا فرمانداران با اینجانب همکاری لازم را بعمل اورند .
صباغیان گفت دهستان میانکوه یکی از دهستانهایی است که با کمبود اب اشامیدنی خشکسالی مواجه شده ودر این زمینه همت مردم این مناطق و مسئولین شرکت اب روستایی می طلبد و اینجانب هم از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.
دهقان زاده بخشدار مرکزی شهرستان مهریز هم دیگر سخنران این مراسم بود برسی مسائل و مشکلات دهستان میانکوه و فعالیتهایی که در زمینه عمرانی،فرهنگی و اجتماعی برای دهستان میانکوه انجام شده را برشمرد.
وی اشاره ای به جاده منشاد زردین کرد وگفت با توجه به نزدیک شدن فصل سرما و زمستان از نماینده مجلس خواست تدابیری اندیشیده شود تا مابقی اعتبار این جاده که طرح استان و ملی است به پیمانکار پرداخت شود تا این پروژه روی زمین نماند.
احداث پروژه مسیر دهستان میانکوه به یزد که از ابراهیم اباد به سه راهی بافق متصل می شودو ۳۵ کیلومتر با یزد نزدیکتر می شود  از خواسته های مردم دهستان میانکوه عنوان کرد.
در پایان جلسه کارگروه دهیاران و  شوراهای  اسلامی دهستان میانکوه صباغیان در جمع مردم منشاد حضور یافت و با آنها به گفتگو پرداخت .