امام جمعه و فرماندار مهریز با حضور در منازل دانش آموزان حائز رتبه هاي دو رقمی در كنكور سراسري سال 1396و نائب قهرمان مسابقات دو و میدانی کشور از آنان تجليل نمودند.

به گزارش روابط عمومی  فرمانداري مهريز ؛ در این بازدید که با حضورامام جمعه ،فرماندار مهريز، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد، مدیر آموزش و پرورش  ، بخشدار مرکزی و مدیران مدارس برتر مهریز در منازل دانش آموزان ترتیب یافت، از تعدادی از دانش‌آموزان شهرستان که در کنکور سراسری سال 96 و مسابقات ورزشی کشورحائز رتبه های برتر شده اند، تجلیل بعمل آمد.

:طی این مراسم، "محمد خواجه" رتبه 13 کنکور سراسری رشته علوم انسانی، عارفه ابوئی رتبه 17 کنکور سراسری در رشته علوم انسانی، و سید رضا هاشمی المدواری نائب قهرمان مسابقات دو و میدانی دانش آموزی کشور مورد تجلیل قرار گرفتند.

امام جمعه مهریز طی سخنانی ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای دانش آموزان برتر کنکور سراسری گفت: از دانش اموزانی که حائز رتبه های برتر در کنکور سراسری امسال شده اند، تجلیل منی کنیم تا بتوانیم انگیزه این دانش آموزان پرتلاش را در طی نمودن مسیر علم و دانش و تندرستی و کسب مدارج عالی دو چندان کنیم.

حجه الاسلام و المسلمین عبدالرضا محی الدینی افزود: شما باعث سرافرازی شهرستان،استان، معلمان و خانواده های خود شده اید و تجلیل از زحمات شما ارج نهادن به جایگاه علم و علم آموزی است

فرماندار مهريز در اين ديدار موفقيت رتبه هاي برتر كنكور را تلاش های بی وقفه دانش آموزان، معلمان و تشویق خانواده ها بيان كرد و ابراز اميد واري نمود كه در سالهاي آتي باز به نفرات موفق و برتر در شهرستان افزوده شود .