4 مدال نقره و يك برنز حاصل تلاش دوچرخه سواران مهريزي در مسابقات قهرماني كشور

4 مدال نقره و يك برنز حاصل تلاش دوچرخه سواران مهريزي در مسابقات قهرماني كشور


به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز به نقل از فدراسيون دوچرخه سواري، بیست و ششمین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور کورسی آقایان در رده سنی جوانان، با کسب مقام سومي در مجموع توسط دوچرخه سواران مهريزي در قالب تيم اعزامي از استان به اتمام رسید و  4 مدال نقره و يك برنز حاصل تلاش دوچرخه سواران مهريزي در دوره از مسابقات بود. بیست و ششمین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور کورسی آقایان در رده سنی جوانان، از 28 الی 30 تیرماه سال جاری در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی، جاده فرودگاه امام خمینی (ره) و شهر جدید پرند،با شعارحركت از كلان شهر تهران به آسمان آبي شهرجديد پرند برگزار شد، که پس از اتمام رقابتها؛ استان آذربایجان شرقی با 966 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت، استان لرستان با 944 امتیاز دوم شد و استان یزد با 173 امتیاز در رده سوم ایستاد. در ماده اسکرچ اومنیوم مجيد زارعيان از مهريز بر سكوي سوم ايستاد و  اسماعیل علیزاده از اردبیل به مقام قهرمانی دست یافت، پیام سعدی پور از لرستان دوم شد . در ماده یک دور متحرک، مجيد زارعيان دوم و  پیام سعدی پور از استان لرستان قهرمان و  محمدرضا ایمانی از آذربایجان شرقی سوم شد در ماده اومنیوم مجيد زارعيان موفق شد دومين مدال نقره خود را كسب و  پیام سعدی پور از لرستان و محمدرضا ایمانی از آذربایجان شرقی به ترتیب مقام های اول و سوم را کسب کردند. در ماده 200 متر هم ابوالفضل زارعزاده از مهريز مدال نقره را كسب و  محمد دانشور از استان خراسان رضوی و شهاب جدید الاسلامی از استان لرستان به ترتیب مقام های اول و سوم را کسب کردند. در ماده تیم اسپرینت خراسان رضوی با زمان 1 دقیقه و 6 ثانیه و 53 صدم ثانیه به مقام قهرمانی دست یافت، یزد با زمان 1 دقیقه و 6 ثانیه و 91 صدم ثانیه دوم شد و تیم خوزستان با زمان 1 دقیقه و 8 ثانیه و 62 صدم ثانیه بر سکوی سوم ایستاد. در این دوره از رقابتها 113 رکابزن در قالب 24 تیم از استان های (البرز، گیلان، یزد،قزوین، اردبیل، خوزستان، گلستان، مازندران، مرکزی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، تهران، توابع تهران، کرمانشاه، همدان،اصفهان، آذربایجان شرقی، کرمان، فارس، زنجان، لرستان،چهارمحال بختیاری، سمنان و قم) حضور داشتند كه احسان حاضري، مجيد زارعيان، ابوالفضل زارعزاده، سعيد زارع بيدكي، اميرحسين لاري، مجيد ابوئي، علي اكبر زارعي دوچرخه سواران مهريزي به اين مسابقات بودند.
4 مدال نقره و يك برنز حاصل تلاش دوچرخه سواران مهريزي در مسابقات قهرماني كشور

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز به نقل از فدراسيون دوچرخه سواري، بیست و ششمین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور کورسی آقایان در رده سنی جوانان، با کسب مقام سومي در مجموع توسط دوچرخه سواران مهريزي در قالب تيم اعزامي از استان به اتمام رسید و  4 مدال نقره و يك برنز حاصل تلاش دوچرخه سواران مهريزي در دوره از مسابقات بود.
بیست و ششمین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور کورسی آقایان در رده سنی جوانان، از 28 الی 30 تیرماه سال جاری در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی، جاده فرودگاه امام خمینی (ره) و شهر جدید پرند،با شعارحركت از كلان شهر تهران به آسمان آبي شهرجديد پرند برگزار شد، که پس از اتمام رقابتها؛ استان آذربایجان شرقی با 966 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت، استان لرستان با 944 امتیاز دوم شد و استان یزد با 173 امتیاز در رده سوم ایستاد.
در ماده اسکرچ اومنیوم مجيد زارعيان از مهريز بر سكوي سوم ايستاد و  اسماعیل علیزاده از اردبیل به مقام قهرمانی دست یافت، پیام سعدی پور از لرستان دوم شد .
در ماده یک دور متحرک، مجيد زارعيان دوم و  پیام سعدی پور از استان لرستان قهرمان و  محمدرضا ایمانی از آذربایجان شرقی سوم شد
در ماده اومنیوم مجيد زارعيان موفق شد دومين مدال نقره خود را كسب و  پیام سعدی پور از لرستان و محمدرضا ایمانی از آذربایجان شرقی به ترتیب مقام های اول و سوم را کسب کردند.
در ماده 200 متر هم ابوالفضل زارعزاده از مهريز مدال نقره را كسب و  محمد دانشور از استان خراسان رضوی و شهاب جدید الاسلامی از استان لرستان به ترتیب مقام های اول و سوم را کسب کردند.
در ماده تیم اسپرینت خراسان رضوی با زمان 1 دقیقه و 6 ثانیه و 53 صدم ثانیه به مقام قهرمانی دست یافت، یزد با زمان 1 دقیقه و 6 ثانیه و 91 صدم ثانیه دوم شد و تیم خوزستان با زمان 1 دقیقه و 8 ثانیه و 62 صدم ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.
در این دوره از رقابتها 113 رکابزن در قالب 24 تیم از استان های (البرز، گیلان، یزد،قزوین، اردبیل، خوزستان، گلستان، مازندران، مرکزی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، تهران، توابع تهران، کرمانشاه، همدان،اصفهان، آذربایجان شرقی، کرمان، فارس، زنجان، لرستان،چهارمحال بختیاری، سمنان و قم) حضور داشتند كه احسان حاضري، مجيد زارعيان، ابوالفضل زارعزاده، سعيد زارع بيدكي، اميرحسين لاري، مجيد ابوئي، علي اكبر زارعي دوچرخه سواران مهريزي به اين مسابقات بودند.

آدرس کوتاه :