300 ناظر بر كار نهمین دوره انتخابات مجلس درمهریز نظارت می كنند

300 ناظر بر كار نهمین دوره انتخابات مجلس درمهریز نظارت می كنند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز به نقل از ایرنا، رییس دفتر نظارت شورای نگهبان مهریز گفت: بیش از 300 ناظر و سر ناظر زن و مرد بركار نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نظارت می كنند. ' سید محمود حسینی' روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشار به اینكه این ناظران طی یكسال گذشته آموزش های لازم را فرا گرفته اند افزود:در پای هر صندوق رای بین دو الی سه ناظر وظایف محوله را انجام می دهند. وی اضافه كرد: كار ناظران فقط نظارت بر كلیه امور انتخاباتی است و هیچ دخالتی در امور اجرایی این حماسه ندارند. رییس دفتر نظارت مهریز تصریح كرد: طی یكسال گذشته در قالب برگزاری همایش های متعدد فصلی ، ناظران در خصوص وظایف محوله آموزش های لازم را فرا گرفته اند و با جدیت در نهمین دوره انتخابات مجلس مشاركت خواهند داشت . حسینی با اشاره اینكه انتخابات مجلس از جایگاه بس مهمی برخوردار است بر لزوم رعایت كامل مقررات و زمینه سازی مشاركت مردم در این عرصه تاكید كرد. وی یادآور شد : مشاركت گسترده مردم در عرصه انتخابات مجلس نهم موجب اقتدار نظام و مایه نا امیدی و شكست دشمنان می شود . این مقام مسئول همچنین از آمادگی كامل هیات های نظارت در سطح حوزه انتخابیه در مهریز ،بافق ،بهاباد ،خاتم و ابركوه خبر داد  
300 ناظر بر كار نهمین دوره انتخابات مجلس درمهریز نظارت می كنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز به نقل از ایرنا، رییس دفتر نظارت شورای نگهبان مهریز گفت: بیش از 300 ناظر و سر ناظر زن و مرد بركار نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نظارت می كنند.
' سید محمود حسینی' روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشار به اینكه این ناظران طی یكسال گذشته آموزش های لازم را فرا گرفته اند افزود:در پای هر صندوق رای بین دو الی سه ناظر وظایف محوله را انجام می دهند.
وی اضافه كرد: كار ناظران فقط نظارت بر كلیه امور انتخاباتی است و هیچ دخالتی در امور اجرایی این حماسه ندارند.
رییس دفتر نظارت مهریز تصریح كرد: طی یكسال گذشته در قالب برگزاری همایش های متعدد فصلی ، ناظران در خصوص وظایف محوله آموزش های لازم را فرا گرفته اند و با جدیت در نهمین دوره انتخابات مجلس مشاركت خواهند داشت .
حسینی با اشاره اینكه انتخابات مجلس از جایگاه بس مهمی برخوردار است بر لزوم رعایت كامل مقررات و زمینه سازی مشاركت مردم در این عرصه تاكید كرد.
وی یادآور شد : مشاركت گسترده مردم در عرصه انتخابات مجلس نهم موجب اقتدار نظام و مایه نا امیدی و شكست دشمنان می شود .
این مقام مسئول همچنین از آمادگی كامل هیات های نظارت در سطح حوزه انتخابیه در مهریز ،بافق ،بهاباد ،خاتم و ابركوه خبر داد

 

آدرس کوتاه :