3 هزار نفر از مردم مهریز در طرح قرآنی "تلاوت نور" شرکت کردند

3 هزار نفر از مردم مهریز در طرح قرآنی "تلاوت نور" شرکت کردند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، رئیس اداره ارشاد مهریز گفت: روزانه بیش از سه هزار مهریزی در طرح قرآنی تلاوت نور در سطح مساجد شرکت می کنند. سید رضا آقایی اظهار داشت: از این تعداد 70 درصد را آقایان و 30 درصد بقیه را نیز بانوان تشکیل می دهند. وی بیان داشت: در قالب طرح تلاوت نور که با استقبال بسیار خوب جوانان مهریزی مواجه شده است، هرشب یک صفحه کلام وحی با ترجمه قرائت می شود. آقایی عنوان کرد: بعد از اقامه نماز مغرب و عشا، ائمه جماعت یا یکی از نمازگزاران نسبت به تلاوت قرآن و ترجمه آن اقدام می کند. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز، ترویج فرهنگ ختم قرآن کریم در طول سال و بیان مفاهیم و قرآئت قرآن در سطح مساجد به صورت مستمر را از اهداف طرح عنوان کرد. وی یادآور شد: امسال با هدف گسترش این طرح در سطح 60 مسجد شهر و مناطق بخش مرکزی بیش از 500 جلد قرآن اهدا شده است. آقایی برگزاری اردوهای فرهنگی و زیارتی برای مجریان طرح همچنین تجلیل سالانه از آنها را از دیگر برنامه های جنبی اجرای طرح تلاوت نور عنوان کرد.
3 هزار نفر از مردم مهریز در طرح قرآنی "تلاوت نور" شرکت کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، رئیس اداره ارشاد مهریز گفت: روزانه بیش از سه هزار مهریزی در طرح قرآنی تلاوت نور در سطح مساجد شرکت می کنند.
سید رضا آقایی اظهار داشت: از این تعداد 70 درصد را آقایان و 30 درصد بقیه را نیز بانوان تشکیل می دهند.
وی بیان داشت: در قالب طرح تلاوت نور که با استقبال بسیار خوب جوانان مهریزی مواجه شده است، هرشب یک صفحه کلام وحی با ترجمه قرائت می شود.
آقایی عنوان کرد: بعد از اقامه نماز مغرب و عشا، ائمه جماعت یا یکی از نمازگزاران نسبت به تلاوت قرآن و ترجمه آن اقدام می کند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز، ترویج فرهنگ ختم قرآن کریم در طول سال و بیان مفاهیم و قرآئت قرآن در سطح مساجد به صورت مستمر را از اهداف طرح عنوان کرد.
وی یادآور شد: امسال با هدف گسترش این طرح در سطح 60 مسجد شهر و مناطق بخش مرکزی بیش از 500 جلد قرآن اهدا شده است.
آقایی برگزاری اردوهای فرهنگی و زیارتی برای مجریان طرح همچنین تجلیل سالانه از آنها را از دیگر برنامه های جنبی اجرای طرح تلاوت نور عنوان کرد.

آدرس کوتاه :