15 معلم نمونه مهریزی تجلیل شدند

15 معلم نمونه مهریزی تجلیل شدند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در مراسمی با حضور امام جمعه مهریز، معاون سیاسی امنیتی استاندار و جمعی از مسئولین استان و شهرستان، ۱۵ معلم نمونه شهرستان مهریز در پایه های مختلف تحصیلی معرفی و تجلیل شدند. کوکب زارع ، عصمت کهدویی ، فرنگیز فلاح ، فاطمه دهقانی زاده ، بتول فلاحتی ، حسین ابریشمی و محمد رضا دهقانی زاده، اشرف زارع زاده ، سید علی اصفر طباطبایی نیا ، فاطمه هنزایی ، عباس دهقان منگابادی ، علی محمد زارع بیدکی ، محمد رضا ابویی ، مهناز بیک خورمیزی و رباب ابویی 15 معلمی بودند که در این مراسم تجلیل شدند در این همایش معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد  با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری گفت:وظیفه فرهنگیان تربیت نسل جوان بر اساس سفارشات مكتب اسلام است. غلامحسینی دشتی افزود: هیچ دینی به اندازه دین مبین اسلام به مسئله تعلیم و تربیت اهمیت نداده و لذا فرهنگیان باید نسل جوان را بر اساس سفارشات مكتب حیاتبخش اسلام تربیت كنند. وی اضافه كرد: تعلیم و تربیتی مورد تائید و تاكید مكتب حیاتبخش و عزت آفرین اسلام است كه موجب سعادت انسان ها و فلاح و رستگاری آنها شود و راه هدایت را هموار كند . معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ادامه داد: نقش فرهنگیان و قاطبه معلمان در راهنمایی و هدایت نسل جوان در تمامی مقاطع تحصیلی خیلی حساس و اثربخش است . دشتی گفت: باید از عرصه تعلیم و تربیت برای هدایت انسان ها استفاده كنند و نسل جوان را در مسیر حق و ارزش های الهی و انسانی تربیت كرد كه این كاری مهم محسوب می شود . معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد از تلاش های فرهنگیان در زمینه تربیت نسل جوان تشكر كرد و یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری (ره) را گرامی داشت . همچنین امام جمعه مهریز نیز در سخنانی با اشاره به آیات و روایات مختلف در خصوص اهمیت تعلیم و تربیت و نسل معلمان در هدایت دانش آموزان اشاره كرد . حجت الاسلام والمسلمین علی برهان افزود: معلمان باید دانش آموزان را بر اساس دستورات دین و ارزش های الهی و سفارشات امامان معصوم (ع) تربیت نمایند
15 معلم نمونه مهریزی تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در مراسمی با حضور امام جمعه مهریز، معاون سیاسی امنیتی استاندار و جمعی از مسئولین استان و شهرستان، ۱۵ معلم نمونه شهرستان مهریز در پایه های مختلف تحصیلی معرفی و تجلیل شدند.
کوکب زارع ، عصمت کهدویی ، فرنگیز فلاح ، فاطمه دهقانی زاده ، بتول فلاحتی ، حسین ابریشمی و محمد رضا دهقانی زاده، اشرف زارع زاده ، سید علی اصفر طباطبایی نیا ، فاطمه هنزایی ، عباس دهقان منگابادی ، علی محمد زارع بیدکی ، محمد رضا ابویی ، مهناز بیک خورمیزی و رباب ابویی 15 معلمی بودند که در این مراسم تجلیل شدند
در این همایش معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد  با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری گفت:وظیفه فرهنگیان تربیت نسل جوان بر اساس سفارشات مكتب اسلام است.
غلامحسینی دشتی افزود: هیچ دینی به اندازه دین مبین اسلام به مسئله تعلیم و تربیت اهمیت نداده و لذا فرهنگیان باید نسل جوان را بر اساس سفارشات مكتب حیاتبخش اسلام تربیت كنند.
وی اضافه كرد: تعلیم و تربیتی مورد تائید و تاكید مكتب حیاتبخش و عزت آفرین اسلام است كه موجب سعادت انسان ها و فلاح و رستگاری آنها شود و راه هدایت را هموار كند .
معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ادامه داد: نقش فرهنگیان و قاطبه معلمان در راهنمایی و هدایت نسل جوان در تمامی مقاطع تحصیلی خیلی حساس و اثربخش است .
دشتی گفت: باید از عرصه تعلیم و تربیت برای هدایت انسان ها استفاده كنند و نسل جوان را در مسیر حق و ارزش های الهی و انسانی تربیت كرد كه این كاری مهم محسوب می شود .
معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد از تلاش های فرهنگیان در زمینه تربیت نسل جوان تشكر كرد و یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری (ره) را گرامی داشت .
همچنین امام جمعه مهریز نیز در سخنانی با اشاره به آیات و روایات مختلف در خصوص اهمیت تعلیم و تربیت و نسل معلمان در هدایت دانش آموزان اشاره كرد .
حجت الاسلام والمسلمین علی برهان افزود: معلمان باید دانش آموزان را بر اساس دستورات دین و ارزش های الهی و سفارشات امامان معصوم (ع) تربیت نمایند

آدرس کوتاه :