. چرا عده‌اي خوب و بد را تشخيص نمي‌دهند

. چرا عده‌اي خوب و بد را تشخيص نمي‌دهند


  حجت‌الاسلام علي برهان امام جمعه مهريز اظهار داشت: در حوادث اخير عده‌اي آتش بيار معركه‌اند و تئوريسين فتنه‌ها هستند، اينها كساني هستند كه از 12 سال پيش شعارهاي عوام فريبانه سر دادند و هم‌اكنون اين شعارهايشان ميوه داده است. وي افزود: به همين دليل من پيشنهاد مي‌كنم آنان بگويند نه غزه نه لبنان، جانم فداي اوباما كه از اين موهبت بي‌نصيب نمانند، چون ايران سرزمين شهيدان و دليران است و نيازي به فداييان اغتشاشگر ندارد. برهان خاطرنشان كرد: من تاكيد مي‌كنم با وجود جمهوري اسلامي، كارهاي خوب در جامعه ضمانت اجرايي پيدا مي‌كند. امام جمعه مهريز با اشاره به عاملان حوادث اخير و اينكه در مورد قوم يهود قرآن مي‌فرمايد؛ «اي پيامبر با يهود رفيق مشو كه اينها هرگز از تو راضي نخواهند شد مگر اينكه تو يهودي شوي و دست از دينت برداري» بيان داشت: در مورد قضيه غزه و لبنان حتي رباخواران و حرام‌زادگان از حوادث اتفاق افتاده در غزه دلشان به رحم آمد، در حالي كه در كشور خودمان عده‌اي خودفروخته و مزدور شعار مي‌دهند نه غزه نه لبنان جانم فداي ايران، پس شماها دگر چه موجوداتي هستيد. وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به حضور دشمن‌شكن مردم در راهپيمايي ديروز اظهار داشت: حضور مردم در راهپيمايي حمايت از رهبري مشت محكمي بود بر دهان ياوه‌گويان و منافقاني كه در جامعه خواستار ضديت با انقلاب اسلامي بودند. برهان افزود: حضور گسترده مردم در راهپيمايي روز جمعه ضمن محكوم كردن اهانت به تمثال مبارك امام، اعلام مجدد حمايت مردم از مقام معظم رهبري و تجديد پيمان با ايشان بود. وي تصريح كرد: بازتاب راهپيمايي روز جمعه از راهپيمايي روز قدس مهم‌تر بوده است. امام جمعه مهريز افزود: برگزاري راهپيمايي روز جمعه اعلام برائت از دنباله روي‌هاي اغتشاشات و فتنه‌انگيزان معركه بود. وي خطاب به مردم ايران گفت: مردم اي انسان‌هاي آزاده سعي كنيد دوباره حادثه بني صدر و اطمينان به او و امثال او تكرار نشود. چرا عده‌اي خوب و بد را تشخيص نمي‌دهند. برهان بيان داشت: آيا هر كسي كه لباس مقدس روحانيت و عمامه، اين تاج افتخار پيامبر(ص) را بر سر گذاشت چه سيد و غير سيد، راهنماي خوبي است و بهتر مي‌فهمد؟ وي تاكيد كرد: بايد گرد و خاك جلو سر را پاك كرد و نفس عماره را كنار زد كه چشم باطن ببيند و ما بايد از بزرگانمان درس عبرت بگيريم و هم‌اكنون فرمايشات مقام معظم رهبري را سرلوحه كارهايمان قرار دهيم و از آن پيروي كنيم و اين فرمولي است كه خداوند از طريق وحي به مسلمانان نازل كرده است و پيروزي از آن اسلام و مستضعفان است.
. چرا عده‌اي خوب و بد را تشخيص نمي‌دهند
  حجت‌الاسلام علي برهان امام جمعه مهريز اظهار داشت: در حوادث اخير عده‌اي آتش بيار معركه‌اند و تئوريسين فتنه‌ها هستند، اينها كساني هستند كه از 12 سال پيش شعارهاي عوام فريبانه سر دادند و هم‌اكنون اين شعارهايشان ميوه داده است.
وي افزود: به همين دليل من پيشنهاد مي‌كنم آنان بگويند نه غزه نه لبنان، جانم فداي اوباما كه از اين موهبت بي‌نصيب نمانند، چون ايران سرزمين شهيدان و دليران است و نيازي به فداييان اغتشاشگر ندارد.
برهان خاطرنشان كرد: من تاكيد مي‌كنم با وجود جمهوري اسلامي، كارهاي خوب در جامعه ضمانت اجرايي پيدا مي‌كند.
امام جمعه مهريز با اشاره به عاملان حوادث اخير و اينكه در مورد قوم يهود قرآن مي‌فرمايد؛ «اي پيامبر با يهود رفيق مشو كه اينها هرگز از تو راضي نخواهند شد مگر اينكه تو يهودي شوي و دست از دينت برداري» بيان داشت: در مورد قضيه غزه و لبنان حتي رباخواران و حرام‌زادگان از حوادث اتفاق افتاده در غزه دلشان به رحم آمد، در حالي كه در كشور خودمان عده‌اي خودفروخته و مزدور شعار مي‌دهند نه غزه نه لبنان جانم فداي ايران، پس شماها دگر چه موجوداتي هستيد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به حضور دشمن‌شكن مردم در راهپيمايي ديروز اظهار داشت: حضور مردم در راهپيمايي حمايت از رهبري مشت محكمي بود بر دهان ياوه‌گويان و منافقاني كه در جامعه خواستار ضديت با انقلاب اسلامي بودند.
برهان افزود: حضور گسترده مردم در راهپيمايي روز جمعه ضمن محكوم كردن اهانت به تمثال مبارك امام، اعلام مجدد حمايت مردم از مقام معظم رهبري و تجديد پيمان با ايشان بود.
وي تصريح كرد: بازتاب راهپيمايي روز جمعه از راهپيمايي روز قدس مهم‌تر بوده است.
امام جمعه مهريز افزود: برگزاري راهپيمايي روز جمعه اعلام برائت از دنباله روي‌هاي اغتشاشات و فتنه‌انگيزان معركه بود.
وي خطاب به مردم ايران گفت: مردم اي انسان‌هاي آزاده سعي كنيد دوباره حادثه بني صدر و اطمينان به او و امثال او تكرار نشود. چرا عده‌اي خوب و بد را تشخيص نمي‌دهند.
برهان بيان داشت: آيا هر كسي كه لباس مقدس روحانيت و عمامه، اين تاج افتخار پيامبر(ص) را بر سر گذاشت چه سيد و غير سيد، راهنماي خوبي است و بهتر مي‌فهمد؟
وي تاكيد كرد: بايد گرد و خاك جلو سر را پاك كرد و نفس عماره را كنار زد كه چشم باطن ببيند و ما بايد از بزرگانمان درس عبرت بگيريم و هم‌اكنون فرمايشات مقام معظم رهبري را سرلوحه كارهايمان قرار دهيم و از آن پيروي كنيم و اين فرمولي است كه خداوند از طريق وحي به مسلمانان نازل كرده است و پيروزي از آن اسلام و مستضعفان است.
آدرس کوتاه :