"ترحمی" در افتتاح کمربندی روستای بنادک سادات: توجه به روستا‌ها از راهبرد‌های اصلی دولت تدبیر و امید بوده است


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در حاشیه افتتاح کمربندی روستای ییلاقی بنادک سادات گت : حل مسائل روستاییان و توجه به روستا‌های کشور از مهمترین راهبرد‌های دولت تدبیر و امید می باشد.

 

به روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز همزمان با هفته دولت کمربندی روستای ییلاقی بنادک سادات مهریز با حضور احمد ترحمی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، رضا زارع زاده فرماندار مهریز ، علیخانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد و بخشدار مرکزی مهریز افتتاح شد.

  احمد ترحمی در حاشیه بهره برداری و افتتاح این مسیر  حل مسائل روستاییان و توجه به روستا‌های کشور را از مهمترین راهبرد‌های دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: براساس گزارش عملکرد عمرانی دولت، کار‌های بزرگی در چند سال اخیر در روستا‌ها انجام شده است و بسیاری از روستا‌های کشور در همین دوره از زیرساخت‌های لازم برای توسعه برخوردار شده اند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار یزد افزود توسعه مناطق روستایی، یکی از محورهای اصلی سیاست دولت است و به این منظور دولت برای دستیابی به توسعه روستایی از ابزارهای مختلف استفاده کرده و اقدامات متعددی را به مرحله اجرا در آورده است .

همچنین فرماندار مهریز با اشاره به اینکه آغاز عملیات ساخت پروژه کمربندی روستای بنادک سادات  از سال 97 بوده افزود  بودجه این طرح از محل اعتبارات استانی تامین شده است.

رضا زارع زاده مهریزی افزود: این پروژه به مبلغ5197 میلیون ریال و به طول یک كیلومتر می باشدكه باعث كاهش ترافیك جاده ای خصوصا در ایام تابستان می شود

 
آدرس کوتاه :