‌خانواده‌هاي معتكفان مهريزي به استقبال عزيزان خود رفتند

‌خانواده‌هاي معتكفان مهريزي به استقبال عزيزان خود رفتند


بامداد امروز هنگامي كه مراسم اعتكاف پايان يافت، خانواده‌هاي معتكفان مهريزي با دسته‌هاي گل به استقبال عزيزان خود رفتند.
‌خانواده‌هاي معتكفان مهريزي به استقبال عزيزان خود رفتند
روابط عمومی سازمان تبليغات اسلامي شهرستان مهريز اظهار داشت: مراسم روح‌بخش اعتكاف در شهرستان مهريز با حضور هزار و 50 نفر از قشرهاي مختلف مردم كه از بين صدها نفر مشتاق به نام‌نويسي براي برگزاري آيين پر فيض و روحاني اعتكاف در 12 مسجد شهرستان پذيرفته شده بودند، ديشب با مناجات، وداع و اقامه نماز مغرب و عشا و برگزاري مراسم افطار به اعتكاف خود پايان دادند.

محمدرضا مصدق بيان داشت: مراسم اعتكاف با وجود گرمي هوا با استقبال بي‌نظير شهروندان مهريزي روبه‌رو شد، به نحوي كه شاهد حضور 75 درصدي جوانان و 65 درصدي خواهران بوديم.
وي افزود: مراسم‌هاي معنوي اعتكاف در اين شهرستان به صورت مردمي و با همكاري هيئت امناي مساجد و تشكل‌هاي ديني در قالب شوراي اعتكاف برگزار شد و سازمان تبليغات اسلامي شهرستان مهريز تنها نقش نظارتي بر نحوه برگزاري اين مراسم معنوي داشت.
مصدق با اشاره به حضور گسترده روستاييان در اين مراسم معنوي در نقاط مختلف اين شهرستان اظهار داشت: مراسم اعتكاف در 9 روستاي اين شهرستان با حضور 80 درصدي روستاييان به بهترين نحو برگزار شد.
وي خاطرنشان كرد: در مراسم اعتكاف امسال برنامه‌هاي جانبي همچون گفتمان ديني و جلسات پرسش و پاسخ و سخنراني سخنرانان مذهبي نيز به اجرا درآمد.
مصدق از ويژگي‌هاي پاياني مراسم اعتكاف امسال را استقبال خانواده‌ها و شهروندان مهريزي با دسته گل از معتكفان اعلام كرد.
آدرس کوتاه :