۱۶ خودرو در مسیر مهریز ـ یزد واژگون شدند + تصاویر

۱۶ خودرو در مسیر مهریز ـ یزد واژگون شدند + تصاویر


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، صبح امروز به علت لغزندگی زمین ۱۶ خودرو در مسیر مهریز ـ یزد واژگون شدند.  بر اثر بارش برف در جاده ترانزیت سنتو در محور یزد ـ مهریز، دو اتوبوس، دو تریلی، سه کامیون و چندین خودروی سواری، واژگون یا از مسیر خارج شدند. این حوادث کشته‌ای نداشته‌اند اما حال یکی از مصدومان وخیم است و به بیمارستان یزد اعزام شده است. جراحت مسافران اتوبوس سرپایی درمان شده و شش نفر از مصدومان به بیمارستان مهریز اعزام شده‌اند که حال پنج نفر آنها مساعد اعلام شده است. بارش برف از دیشب در بسیاری از نقاط استان یزد آغاز شده و شهر یزد نیز امروز نخستین بارش برف را تجربه کرد. دمای هوا به شدت در مناطق مختلف استان کاهش یافته و بسیاری از جاده‌ها و خیابان‌ها به دلیل یخ‌زدگی آب حاصل از بارش دچار لغزندگی شدید شده‌اند.                            
۱۶ خودرو در مسیر مهریز ـ یزد واژگون شدند + تصاویر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، صبح امروز به علت لغزندگی زمین ۱۶ خودرو در مسیر مهریز ـ یزد واژگون شدند.
 بر اثر بارش برف در جاده ترانزیت سنتو در محور یزد ـ مهریز، دو اتوبوس، دو تریلی، سه کامیون و چندین خودروی سواری، واژگون یا از مسیر خارج شدند.
این حوادث کشته‌ای نداشته‌اند اما حال یکی از مصدومان وخیم است و به بیمارستان یزد اعزام شده است.
جراحت مسافران اتوبوس سرپایی درمان شده و شش نفر از مصدومان به بیمارستان مهریز اعزام شده‌اند که حال پنج نفر آنها مساعد اعلام شده است.
بارش برف از دیشب در بسیاری از نقاط استان یزد آغاز شده و شهر یزد نیز امروز نخستین بارش برف را تجربه کرد.
دمای هوا به شدت در مناطق مختلف استان کاهش یافته و بسیاری از جاده‌ها و خیابان‌ها به دلیل یخ‌زدگی آب حاصل از بارش دچار لغزندگی شدید شده‌اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :