۱۵۰۰ بسته غذایی امشب به خانه نیازمندان مهریزی می رود

۱۵۰۰ بسته غذایی امشب به خانه نیازمندان مهریزی می رود


محمدرضا دهقانی زاده رئيس جمعيت هلال احمر مهريزدر آخرین نشست هماهنگی اجرای طرح همای رحمت در مهریز گفت:  خیرین مهریز ۳۰ میلیون تومان برای اجرای طرح همای رحمت در این شهرستان کمک کردند. وی از توزیع ۱۵۰۰ بسته غذایی همزمان با شبهای قدر بین نیازمندان و مددجویان روستاها و شهر مهریز در قالب اجرای این طرح خبر داد و افزود: به موجب این طرح ۱۵۰۰  سبد غذایی بین خانواده‌های نیازمند، سالمندان و بی‌سرپرستان امشب توزیع که محتویات این سبدهای توزیعی شامل خرما، ماکارونی، روغن، شکر، چای، مرغ، پنیر و برنج می باشد. وی با بیان اینکه حامیان طرح همای رحمت مهریز، رحمت پروردگار را بر شانه خود خواهند داشت از خیرین سراسر استان خواست تا فرصت باقی است به نزدیکترین خانه داوطلبی محل زندگی خود مراجعه کرده و از اجر معنوی و ثواب اخروی اطعام و اکرام نیازمندان در ماه مبارک رمضان بهره‌مند شوند.
۱۵۰۰ بسته غذایی امشب به خانه نیازمندان مهریزی می رود

محمدرضا دهقانی زاده رئيس جمعيت هلال احمر مهريزدر آخرین نشست هماهنگی اجرای طرح همای رحمت در مهریز گفت: خیرین مهریز ۳۰ میلیون تومان برای اجرای طرح همای رحمت در این شهرستان کمک کردند.

وی از توزیع ۱۵۰۰ بسته غذایی همزمان با شبهای قدر بین نیازمندان و مددجویان روستاها و شهر مهریز در قالب اجرای این طرح خبر داد و افزود: به موجب این طرح ۱۵۰۰  سبد غذایی بین خانواده‌های نیازمند، سالمندان و بی‌سرپرستان امشب توزیع که محتویات این سبدهای توزیعی شامل خرما، ماکارونی، روغن، شکر، چای، مرغ، پنیر و برنج می باشد.

وی با بیان اینکه حامیان طرح همای رحمت مهریز، رحمت پروردگار را بر شانه خود خواهند داشت از خیرین سراسر استان خواست تا فرصت باقی است به نزدیکترین خانه داوطلبی محل زندگی خود مراجعه کرده و از اجر معنوی و ثواب اخروی اطعام و اکرام نیازمندان در ماه مبارک رمضان بهره‌مند شوند.

آدرس کوتاه :