به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز،رضا زارع زاده فرماندار شهرستان مهریز و معاون سیاسی امنیتی وی، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سپاه، مسئول بسیج رسانه و جمعی از خبرنگاران این شهرستان، به مناسبت 17 مرداد و روز خبرنگار، پس از غبارروبی و ادای احترام به گلزار شهدا در منزل شادروان ناصر دهقانی زاده، خبرنگار پیشکسوت این شهرستان حضور یافتند. در این دیدار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره    خبرنگار پیشکسوت مهریز، از تلاش های خستگی ناپذیر زنده یاد ناصر دهقانی زاده در خبررسانی و توزیع روزنامه جمهوری اسلامی در مهریز در  4 دهه گذشته به نیکی یاد کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز،رضا زارع زاده فرماندار شهرستان مهریز و معاون سیاسی امنیتی وی، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سپاه، مسئول بسیج رسانه و جمعی از خبرنگاران این شهرستان، به مناسبت 17 مرداد و روز خبرنگار، پس از غبارروبی و ادای احترام به گلزار شهدا در منزل شادروان ناصر دهقانی زاده، خبرنگار پیشکسوت این شهرستان حضور یافتند.

در این دیدار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره   خبرنگار پیشکسوت مهریز، از تلاش های خستگی ناپذیر زنده یاد ناصر دهقانی زاده در خبررسانی و توزیع روزنامه جمهوری اسلامی در مهریز در  4 دهه گذشته به نیکی یاد کرد.


آدرس کوتاه :