یادواره شهدای پایگاه شهید مطهری مهریز برگزار شد

یادواره شهدای پایگاه شهید مطهری مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی در شب اول این مراسم گفت:  عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های داخلی و خارجی همه مدیون ایثار و جانفشانی شهیدان والامقام است . آقا تهرانی افزود: شهدا باخون پاک خود برای کشور ما استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی را تثبت نمودند. وی اضافه کرد: باید راه شهدا را شناخت و در جهت تحقق اهداف و آرمان های متعالی آنها که همان ادامه راه امام راحل (ره) و حرکت در مسیر ولایت فقیه است گام نهاد. وی افزود:  دشمنان در شرایط کنونی، روی مسایل اقتصادی متمرکز شده اند و با اعمال تحریم ها و فشارهای اقتصادی می خواهند باعث بروز مشکلات شوند. آقا تهرانی اظهار کرد: مسوولان و دستگاه های اجرایی در این شرایط باید علاوه بر آسیب شناسی این وضعیت، خلاها را شناسایی و نیازهای مردم را برطرف کنند.
یادواره شهدای پایگاه شهید مطهری مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی در شب اول این مراسم گفت:  عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های داخلی و خارجی همه مدیون ایثار و جانفشانی شهیدان والامقام است .
آقا تهرانی افزود: شهدا باخون پاک خود برای کشور ما استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی را تثبت نمودند.
وی اضافه کرد: باید راه شهدا را شناخت و در جهت تحقق اهداف و آرمان های متعالی آنها که همان ادامه راه امام راحل (ره) و حرکت در مسیر ولایت فقیه است گام نهاد.
وی افزود:  دشمنان در شرایط کنونی، روی مسایل اقتصادی متمرکز شده اند و با اعمال تحریم ها و فشارهای اقتصادی می خواهند باعث بروز مشکلات شوند.
آقا تهرانی اظهار کرد: مسوولان و دستگاه های اجرایی در این شرایط باید علاوه بر آسیب شناسی این وضعیت، خلاها را شناسایی و نیازهای مردم را برطرف کنند.

آدرس کوتاه :