یادواره شهدای فرهنگی مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، یادواره شهید آیت الله مرتضی مطهری (ره) و 10 تن از شهیدان فرهنگی مهریز پنجشنبه شب با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین مهریز و نیز مردم در مسجد آل احمد این شهر برگزار شد. فرماندار مهریز در این مراسم گفت: برگزاری یادواره شهدا یک نکته را به مردم و جوانان گوشزد می کند که باید راه و اهداف شهیدان را به خوبی بررسی و شناخت و برای تحقق آنها تلاش کرد. رضا زارع زاده مهریزی افزود: باید مردم و مسئولان در قبال شهیدان و مسیری که برای همه مشخص کردند احساس تکلیف کنند و وظایف خود را در قبال جامعه انجام دهند. وی بیان داشت: هدف اصلی برگزاری اینگونه یادواره ها در عمل این است که وظایف ما در جامعه چیست و چگونه می توانیم برای عزت کشور و تعالی نسل جوان فعالیت کرد. فرماندار مهریز گفت: شناخت اهداف شهیدان و تبیین آن در جامعه به خصوص برای نسل جوان کاری مهم و ضروری است، اگر به درستی انجام شود اهداف نظام محقق می شود. زارع زاده مهریزی همچنین به موضوع صداقت، حجاب و حفظ ارزش هایاسلامی در منطقه پرداخت و از مردم و مسئولان خواست با همدلی برای عزت و سعادت کشور و نسل جوان تلاش کنند. همچنین رئیس مرکز راهبردی سپاه الغدیر یزد به نقش معلم در جامعه اشاره کرد و گفت: فرهنگیان نقش اصلی را در تربیت نسل جوان به عهده دارند. سرهنگ غلامحسین دشتی افزود: اگر معلمان وظایف خود درست در عرصه تعلیم و تربیت انجام دهند آینده کشور از لحاظ کادرسازی و مدیریت در طراز انقلاب اسلامی تضمین می شود. وی تصریح کرد: وجود نیروهای کارآمد متعهد و متخصص برای برنامه ریزی و اداره کشور در آینده از جمله مسائل مهمی است که نباید نسبت به آن غفلت ورزید. یادگار هشت سال دفاع مقدس به شخصیت علمی و فرهنگی شهید مطهری (ره) اشاره کرد و بیان داشت: حضرت امام (ره) توصیه می کنند که کتاب های این شهید بدون استثنا مفید است و همه آن را مطالعه کنند. دشتی یادآور شد: این شهید برای تمام اقشار با سطوح مختلف علمی نسبت به نوشتن کتاب های مفید اقدام کرد که باید دانش آموزان، فرهنگیان و سایر اقشار از آنها استفاده کنند. رئیس مرکز راهبردی سپاه الغدیر تصریح کرد: شهید مطهری (ره) در طول عمر خود با افکار انخرافی به شدت مقابله کرد و چهره حقیقی اسلام ناب محمدی (ص) را نشان داد. دشتی به توطئه های فرهنگی دشمنان علیه انقلاب و نسل جوان اشاره کرد و از فرهنگیان خواست نسبت به تبیین افکار و اهداف شهید مطهری (ره) به دانش آموزان اقدام کنند. همچنین مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: فرهنگیان مومن وظیفه دارند، نسبت به تبیین وصایای شهدای دانش آموز و فرهنگیان شهید به دانش آموزان اقدام کنند. سیدعلی کارآموز افزود: در متن وصایای شهیدان مطالب بسیار ارزشمند و راهگشا وجود دارد که باید برای ترویج فرهنگ شهادت و آشنایی بیشتر به وظایف خود در قبال انقلاب و جامعه از آنها استفاده کرد. این مسئول فرهنگی اظهار داشت: برگزاری یادمان و یادواره شهیدان فرهنگی و دانش آموز نقش اصلی را در ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در جامعه و بین نسل جوان به وجود می آورد. کارآموز تصریح کرد: برای ادامه راه انقلاب و نظام باید همواره از زندگی و ایثار و فداکاری شهیدان که الگویی برای همه ما محسوب می شوند، بهره گرفت. به گفته وی دشمنان بعد از شکست در عرصه های مختلف برای ضربه زدن به نظام اسلامی به تهدید نرم متوسل شدند که راه شکست آنها ایستادگی و حرکت در مسیر شهیدان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، یادواره شهید آیت الله مرتضی مطهری (ره) و 10 تن از شهیدان فرهنگی مهریز پنجشنبه شب با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین مهریز و نیز مردم در مسجد آل احمد این شهر برگزار شد.

فرماندار مهریز در این مراسم گفت: برگزاری یادواره شهدا یک نکته را به مردم و جوانان گوشزد می کند که باید راه و اهداف شهیدان را به خوبی بررسی و شناخت و برای تحقق آنها تلاش کرد.
رضا زارع زاده مهریزی افزود: باید مردم و مسئولان در قبال شهیدان و مسیری که برای همه مشخص کردند احساس تکلیف کنند و وظایف خود را در قبال جامعه انجام دهند.


وی بیان داشت: هدف اصلی برگزاری اینگونه یادواره ها در عمل این است که وظایف ما در جامعه چیست و چگونه می توانیم برای عزت کشور و تعالی نسل جوان فعالیت کرد.


فرماندار مهریز گفت: شناخت اهداف شهیدان و تبیین آن در جامعه به خصوص برای نسل جوان کاری مهم و ضروری است، اگر به درستی انجام شود اهداف نظام محقق می شود.


زارع زاده مهریزی همچنین به موضوع صداقت، حجاب و حفظ ارزش هایاسلامی در منطقه پرداخت و از مردم و مسئولان خواست با همدلی برای عزت و سعادت کشور و نسل جوان تلاش کنند.


همچنین رئیس مرکز راهبردی سپاه الغدیر یزد به نقش معلم در جامعه اشاره کرد و گفت: فرهنگیان نقش اصلی را در تربیت نسل جوان به عهده دارند.


سرهنگ غلامحسین دشتی افزود: اگر معلمان وظایف خود درست در عرصه تعلیم و تربیت انجام دهند آینده کشور از لحاظ کادرسازی و مدیریت در طراز انقلاب اسلامی تضمین می شود.


وی تصریح کرد: وجود نیروهای کارآمد متعهد و متخصص برای برنامه ریزی و اداره کشور در آینده از جمله مسائل مهمی است که نباید نسبت به آن غفلت ورزید.


یادگار هشت سال دفاع مقدس به شخصیت علمی و فرهنگی شهید مطهری (ره) اشاره کرد و بیان داشت: حضرت امام (ره) توصیه می کنند که کتاب های این شهید بدون استثنا مفید است و همه آن را مطالعه کنند.
دشتی یادآور شد: این شهید برای تمام اقشار با سطوح مختلف علمی نسبت به نوشتن کتاب های مفید اقدام کرد که باید دانش آموزان، فرهنگیان و سایر اقشار از آنها استفاده کنند.


رئیس مرکز راهبردی سپاه الغدیر تصریح کرد: شهید مطهری (ره) در طول عمر خود با افکار انخرافی به شدت مقابله کرد و چهره حقیقی اسلام ناب محمدی (ص) را نشان داد.


دشتی به توطئه های فرهنگی دشمنان علیه انقلاب و نسل جوان اشاره کرد و از فرهنگیان خواست نسبت به تبیین افکار و اهداف شهید مطهری (ره) به دانش آموزان اقدام کنند.

همچنین مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: فرهنگیان مومن وظیفه دارند، نسبت به تبیین وصایای شهدای دانش آموز و فرهنگیان شهید به دانش آموزان اقدام کنند.


سیدعلی کارآموز افزود: در متن وصایای شهیدان مطالب بسیار ارزشمند و راهگشا وجود دارد که باید برای ترویج فرهنگ شهادت و آشنایی بیشتر به وظایف خود در قبال انقلاب و جامعه از آنها استفاده کرد.


این مسئول فرهنگی اظهار داشت: برگزاری یادمان و یادواره شهیدان فرهنگی و دانش آموز نقش اصلی را در ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در جامعه و بین نسل جوان به وجود می آورد.


کارآموز تصریح کرد: برای ادامه راه انقلاب و نظام باید همواره از زندگی و ایثار و فداکاری شهیدان که الگویی برای همه ما محسوب می شوند، بهره گرفت.


به گفته وی دشمنان بعد از شکست در عرصه های مختلف برای ضربه زدن به نظام اسلامی به تهدید نرم متوسل شدند که راه شکست آنها ایستادگی و حرکت در مسیر شهیدان است.
آدرس کوتاه :