گردهمایی بانوان مهریز به مناسبت دهه کرامت برگزار شد

گردهمایی بانوان مهریز به مناسبت دهه کرامت برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، گردهمایی خواهران بسیجی مهریز به مناسبت دهه کرامت برگزار شد. سرهنگ هژبری یکی از هادیان سیاسی سپاه الغدیر یزد در این گردهمایی با تبریک دهه کرامت و با بیان اینکه ائمه اطهار(ع) نمایشگر صفات جمال و جلال الهی هستند، خاطرنشان کرد: بزرگترین عامل برای نشان دادن عظمت و جایگاه اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، فرهنگ سازی بر اساس اصولی است که دل های مردم را به سمت پروردگار توجه می دهد. وی با محکوم کردن توهین به پیامبر(ص) گفت: در عصر بیداری اسلامی؛ دشمن به توهین به باورها و ارزش های دینی اسلام رو آورده است. وی با بیان اینکه پیامبر اکرم را از آغاز رسالتش مورد توهین و آزار و اذیت قرار داشته و می خواستند که اسلام را ریشه کن کند ولی نتوانستند افزود: این عصر ،عصر بیداری اسلامی است و تهاجم هایی که علیه سرزمین های اسلامی و جمعیت مسلمانان ایجاد شده است اساسا تهاجم باورها و ارزش های دینی و مقدسات است که نمونه بارز آن ساخت فیلم موهن توسط کارگردان آمریکای –اسرائیلی است. وی با تاکید بر گسترش فرهنگ عفاف و حجاب افزود: زنان باید از مروارید عفاف و عفت خود نگهداری کنند زیرا اگر این اسلحه به زمین بیفتد باعث فساد های زیادی در جامعه خواهیم بود .
گردهمایی بانوان مهریز به مناسبت دهه کرامت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، گردهمایی خواهران بسیجی مهریز به مناسبت دهه کرامت برگزار شد.
سرهنگ هژبری یکی از هادیان سیاسی سپاه الغدیر یزد در این گردهمایی با تبریک دهه کرامت و با بیان اینکه ائمه اطهار(ع) نمایشگر صفات جمال و جلال الهی هستند، خاطرنشان کرد: بزرگترین عامل برای نشان دادن عظمت و جایگاه اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، فرهنگ سازی بر اساس اصولی است که دل های مردم را به سمت پروردگار توجه می دهد.
وی با محکوم کردن توهین به پیامبر(ص) گفت: در عصر بیداری اسلامی؛ دشمن به توهین به باورها و ارزش های دینی اسلام رو آورده است.
وی با بیان اینکه پیامبر اکرم را از آغاز رسالتش مورد توهین و آزار و اذیت قرار داشته و می خواستند که اسلام را ریشه کن کند ولی نتوانستند افزود: این عصر ،عصر بیداری اسلامی است و تهاجم هایی که علیه سرزمین های اسلامی و جمعیت مسلمانان ایجاد شده است اساسا تهاجم باورها و ارزش های دینی و مقدسات است که نمونه بارز آن ساخت فیلم موهن توسط کارگردان آمریکای –اسرائیلی است.
وی با تاکید بر گسترش فرهنگ عفاف و حجاب افزود: زنان باید از مروارید عفاف و عفت خود نگهداری کنند زیرا اگر این اسلحه به زمین بیفتد باعث فساد های زیادی در جامعه خواهیم بود .

آدرس کوتاه :