کیانی مقدم: شرکت گسترده در انتخابات، جلوه‌ای خاص از حماسه مشارکت سیاسی

کیانی مقدم: شرکت گسترده در انتخابات، جلوه‌ای خاص از حماسه مشارکت سیاسی


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، فرماندار مهریز گفت: شهرستان مهریز آماده برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه است. مهدی کیانی‌مقدم با تاکید بر ضرورت حفظ هوشیاری مردم در مقابل توطئه‌های دشمن اظهار داشت: با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، ملت شریف ایران اسلامی و به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان مهریز با شرکت گسترده و آگاهانه در انتخابات، جلوه‌ای خاص از حماسه مشارکت سیاسی را در معرض دید جهانیان خواهند گذاشت. وی از از آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه خبر داد و اظهار داشت: با برنامه‌ریزی و تعاملی که بین هیئت نظارت و هیئت اجرایی شهرستان صورت می‌پذیرد، اطمینان داریم با حفظ امانتداری و حضور همه‌جانبه مردم و همکاری مسئولان شهرستان شاهد انتخاباتی سالم و هر چه باشکوه‌تر در این شهرستان خواهیم بود.  
کیانی مقدم: شرکت گسترده در انتخابات، جلوه‌ای خاص از حماسه مشارکت سیاسی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، فرماندار مهریز گفت: شهرستان مهریز آماده برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه است.
مهدی کیانی‌مقدم با تاکید بر ضرورت حفظ هوشیاری مردم در مقابل توطئه‌های دشمن اظهار داشت: با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، ملت شریف ایران اسلامی و به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان مهریز با شرکت گسترده و آگاهانه در انتخابات، جلوه‌ای خاص از حماسه مشارکت سیاسی را در معرض دید جهانیان خواهند گذاشت.
وی از از آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه خبر داد و اظهار داشت: با برنامه‌ریزی و تعاملی که بین هیئت نظارت و هیئت اجرایی شهرستان صورت می‌پذیرد، اطمینان داریم با حفظ امانتداری و حضور همه‌جانبه مردم و همکاری مسئولان شهرستان شاهد انتخاباتی سالم و هر چه باشکوه‌تر در این شهرستان خواهیم بود.

 

آدرس کوتاه :