کلنگ احداث دبيرستان صدراي مهريز به زمين زده شد

کلنگ احداث دبيرستان صدراي مهريز به زمين زده شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، کلنگ احداث ششمين دبيرستان صدراي استان يزد در مهريز به زمين زده شد . حجت الاسلام حسيني کوهستاني در این مراسم که با حضور جمعي از مسئولان مهريز برگزار شد گفت: ساختمان دبيرستان علوم و معارف اسلامي صدراي مهريز با اعتبار 600 ميليون تومان و مساحت 3800 متر مربع و زيربناي 850 متر مربع در سال تحصيلي آينده مورد بهره برداري قرار خواهد گرفت. وي با بيان اينکه دبيرستان علوم و معارف اسلامي صدرا در شهرستانهاي خاتم، طبس، بافق و دو آموزشگاه در ابرکوه مورد بهره برداري قرار گرفته و يا در دست ساخت مي باشد بيان داشت: ساخت سه دبيرستان در شهرستان هاي استان از اعتبارات سفر پر خير و برکت مقام معظم رهبري بوده که هم اکنون در حال بهره برداري مي باشد. وي از قبولي 100 درصدي دانش آموزان اين آموزشگاه در کنکور سراسري سال گذشته خبر داد و افزود: استقبال مردم مهريز با کسب افتخارات دانش آموزان اين آموزشگاه رضايت بخش و عالي بوده است و اميدواريم با مديريت احمد قريشي مدير جديد و توانمند اين آموزشگاه شاهد افتخار آفرينيهاي ديگري براي شهرستان مهريز و استان باشيم.
کلنگ احداث دبيرستان صدراي مهريز به زمين زده شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، کلنگ احداث ششمين دبيرستان صدراي استان يزد در مهريز به زمين زده شد .

حجت الاسلام حسيني کوهستاني در این مراسم که با حضور جمعي از مسئولان مهريز برگزار شد گفت: ساختمان دبيرستان علوم و معارف اسلامي صدراي مهريز با اعتبار 600 ميليون تومان و مساحت 3800 متر مربع و زيربناي 850 متر مربع در سال تحصيلي آينده مورد بهره برداري قرار خواهد گرفت.

وي با بيان اينکه دبيرستان علوم و معارف اسلامي صدرا در شهرستانهاي خاتم، طبس، بافق و دو آموزشگاه در ابرکوه مورد بهره برداري قرار گرفته و يا در دست ساخت مي باشد بيان داشت: ساخت سه دبيرستان در شهرستان هاي استان از اعتبارات سفر پر خير و برکت مقام معظم رهبري بوده که هم اکنون در حال بهره برداري مي باشد.

وي از قبولي 100 درصدي دانش آموزان اين آموزشگاه در کنکور سراسري سال گذشته خبر داد و افزود: استقبال مردم مهريز با کسب افتخارات دانش آموزان اين آموزشگاه رضايت بخش و عالي بوده است و اميدواريم با مديريت احمد قريشي مدير جديد و توانمند اين آموزشگاه شاهد افتخار آفرينيهاي ديگري براي شهرستان مهريز و استان باشيم.

آدرس کوتاه :