کلاس قصه‌گویی در کتابخانه‌های عمومی مهریز برگزار شد

کلاس قصه‌گویی در کتابخانه‌های عمومی مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،براي آشنايي كودكان و نوجوانان با زندگاني امام عصر(عج)؛ کلاس قصه‌گویی در کتابخانه‌های عمومی مهریز برگزار شد   کلاس قصه‌گویی «آخرین خورشید» برای آشنایی کودکان و نوجوانان با زندگانی امام عصر(عج) در کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز برگزار شد. این برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی بقیه‌الله و مجتمع فرهنگی و هنری مهریز و برای آشنایی کودکان و نوجوانان با زندگی حضرت ولی‌عصر(عج) برگزار شد. این کلاس قصه‌گویی که با برگزاری یک دوره مسابقه نقاشی با موضوع امام زمان(ع) همراه بود، مورد استقبال خوب کودکان مهریزی قرار گرفت. بنابراین گزارش، برای ترغیب قشر کودک و نوجوان به مطالعه و انس با کتابخانه، به همه شرکت کنندگان کلاس قصه‌گویی «آخرین خورشید»‌ جوایزی از سوی اداره کتابخانه‌های عمومی مهریز اهدا شد.  
کلاس قصه‌گویی در کتابخانه‌های عمومی مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،براي آشنايي كودكان و نوجوانان با زندگاني امام عصر(عج)؛ کلاس قصه‌گویی در کتابخانه‌های عمومی مهریز برگزار شد
  کلاس قصه‌گویی «آخرین خورشید» برای آشنایی کودکان و نوجوانان با زندگانی امام عصر(عج) در کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز برگزار شد.
این برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی بقیه‌الله و مجتمع فرهنگی و هنری مهریز و برای آشنایی کودکان و نوجوانان با زندگی حضرت ولی‌عصر(عج) برگزار شد.
این کلاس قصه‌گویی که با برگزاری یک دوره مسابقه نقاشی با موضوع امام زمان(ع) همراه بود، مورد استقبال خوب کودکان مهریزی قرار گرفت.
بنابراین گزارش، برای ترغیب قشر کودک و نوجوان به مطالعه و انس با کتابخانه، به همه شرکت کنندگان کلاس قصه‌گویی «آخرین خورشید»‌ جوایزی از سوی اداره کتابخانه‌های عمومی مهریز اهدا شد.

 

آدرس کوتاه :