کسب 2 مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز؛ حاصل تلاش کارته کاران مهریزی در مسابقات قهرمانی استان

کسب 2 مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز؛ حاصل تلاش کارته کاران مهریزی در مسابقات قهرمانی استان


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، کاراته کاران مهریزی در مسابقات قهرمانی استان 2 مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز کسب کردند. علی محمد زارع زاده رئیس هیأت ورزشهای رزمی مهریز و مربی باشگاه کارته صاحب الزمان(عج) از کسب 2 مدال خوشرنگ طلا، 3 نقره و 2 برنز توسط کاراته کاران این باشگاه در مسابقات قهرمانی استان که اوایل مهرماه در شهرستان میبد با شرکت 128 کاراته کار در سبک کیوکوشین برگزار شد خبر داد. زارع زاده افزود: محمدرضا علیزاده، امیرحسین نداف، عارف طیب زاده، علی زارع زاده، عمار عابدیان، محمدمسعود لبوئی و سجاد دهقانی زاده در این مسابقات موفق به کسب مدال شدند و تیم باشگاه صاحب الزمان(عج) که تنها تیم اعزامی از شهرستان به این مسابقات بود توانست مقام اول تیمی را در رده بزرگسالان و مقام سوم تیمی در رده نونهالان را بدست آورد. وی توجه بیشتر مسئولین شهرستان به ورزش کاراته را خواستار شد و بیان داشت: کاراته کاران این باشگاه طی چند سال اخیر با کمترین امکانات و تجهیزات موفق به کسب 13 مقام قهرمانی در کشور شدند. گفتنی است این باشگاه آمادگی اجرای برنامه های رزمی در مراسم در سطح شهرستان را دارد.  
کسب 2 مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز؛ حاصل تلاش کارته کاران مهریزی در مسابقات قهرمانی استان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، کاراته کاران مهریزی در مسابقات قهرمانی استان 2 مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز کسب کردند.
علی محمد زارع زاده رئیس هیأت ورزشهای رزمی مهریز و مربی باشگاه کارته صاحب الزمان(عج) از کسب 2 مدال خوشرنگ طلا، 3 نقره و 2 برنز توسط کاراته کاران این باشگاه در مسابقات قهرمانی استان که اوایل مهرماه در شهرستان میبد با شرکت 128 کاراته کار در سبک کیوکوشین برگزار شد خبر داد.
زارع زاده افزود:
محمدرضا علیزاده، امیرحسین نداف، عارف طیب زاده، علی زارع زاده، عمار عابدیان، محمدمسعود لبوئی و سجاد دهقانی زاده در این مسابقات موفق به کسب مدال شدند و تیم باشگاه صاحب الزمان(عج) که تنها تیم اعزامی از شهرستان به این مسابقات بود توانست مقام اول تیمی را در رده بزرگسالان و مقام سوم تیمی در رده نونهالان را بدست آورد.
وی توجه بیشتر مسئولین شهرستان به ورزش کاراته را خواستار شد و بیان داشت: کاراته کاران این باشگاه طی چند سال اخیر با کمترین امکانات و تجهیزات موفق به کسب 13 مقام قهرمانی در کشور شدند.
گفتنی است این باشگاه آمادگی اجرای برنامه های رزمی در مراسم در سطح شهرستان را دارد.

 

آدرس کوتاه :