کاظم فرهمند نماینده مردم مهریزدر مجلس شورای اسلامی خاستارمجازات عوامل اصلی حتک حرمت روز

کاظم فرهمند نماینده مردم مهریزدر مجلس شورای اسلامی خاستارمجازات عوامل اصلی حتک حرمت روز


  کاظم فرهمند  نماینده مردم مهریزدر مجلس شورای اسلامی خواستارمجازات عوامل اصلی حتک حرمت روز عده ای منافق در عاشوراي حسيني و با تفکر غير اسلامي خود به جنگ با حق برخاستند و هتک حرمت به اسلام و انقلاب و ارزشهاي امام راحل (ره) را دست مايه خود ساختند . وي گفت: آيا از ياد برده اند که انقلاب خميني حماسه حسيني بود و شهيدان اين مرز و بوم با عزم عاشورائي خود کار حسيني کردند و آنان که مانده اند ادامه دهنده راه زينب (س ) و امام سجاد(ع) در زنده نگه داشتن اين ارزشها هستند . وي يادآور شد: ملت هرگز اجازه نخواهد داد يزديان زمان دستاوردهاي اسلام و انقلاب را خدشه دار سازند . رييس مجمع نمايندگان استان يزد در مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد: ضمن محکوم نمودن اعمال غير اسلامي و انساني اين افراد درتهران بارديگر تجديد ميثاق خود را براي حفظ ارزشهاي عاشورائي و اسلامي انقلاب با رهبر معظم انقلاب اعلام ميداريم و از مراجع ذيصلاح خواستار پيگيري و مجازات عوامل اصلي اين توطئه هستيم.
کاظم فرهمند نماینده مردم مهریزدر مجلس شورای اسلامی خاستارمجازات عوامل اصلی حتک حرمت روز

  کاظم فرهمند  نماینده مردم مهریزدر مجلس شورای اسلامی خواستارمجازات عوامل اصلی حتک حرمت روز

عده ای منافق در عاشوراي حسيني و با تفکر غير اسلامي خود به جنگ با حق برخاستند و هتک حرمت به اسلام و انقلاب و ارزشهاي امام راحل (ره) را دست مايه خود ساختند.
وي گفت: آيا از ياد برده اند که انقلاب خميني حماسه حسيني بود و شهيدان اين مرز و بوم با عزم عاشورائي خود کار حسيني کردند و آنان که مانده اند ادامه دهنده راه زينب (س) و امام سجاد(ع) در زنده نگه داشتن اين ارزشها هستند .
وي يادآور شد: ملت هرگز اجازه نخواهد داد يزديان زمان دستاوردهاي اسلام و انقلاب را خدشه دار سازند .
رييس مجمع نمايندگان استان يزد در مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد: ضمن محکوم نمودن اعمال غير اسلامي و انساني اين افراد درتهران بارديگر تجديد ميثاق خود را براي حفظ ارزشهاي عاشورائي و اسلامي انقلاب با رهبر معظم انقلاب اعلام ميداريم و از مراجع ذيصلاح خواستار پيگيري و مجازات عوامل اصلي اين توطئه هستيم.

آدرس کوتاه :