چهل‌ویکمین دوره جشنواره فیلم رشد در مهریز کلید خورد

چهل‌ویکمین دوره جشنواره فیلم رشد در مهریز کلید خورد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، چهل‌ویکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی «رشد » با آغاز نمایش فیلم‌ها در سالن آمفی تئاتر کانون فرهنگی تربیتی شهید کشاورزی مهریز  کلید ‌خورد . این جشنواره استانی فیلم های آموزشی و تربیتی رشد با حضور مسئولان، مدیران مدارس، دانش آموزان و فرهنگیان آموزش و پرورش مهریز افتتاح شد . در آیین بازگشایی این جشنواره  دبیر اجرایی جشنواره ، بهره گیری از نرم افزار آموزشی و چند رسانه ای، تقویت و ایجاد شور و نشاط و تغییر و تحول در روند یادگیری را از اهداف مهم جشنواره فیلم های آموزشی رشد عنوان کرد و یادآور شد: این جشنواره مشوقی برای دانش آموزان در جهت ساخت فیلم های آموزشی است . عبدالکریم ابوئی با تاکید بر این که این جشنواره با هدف بررسی آثار علمی، آموزشی و با نگاه به امور درسی اختصاص دارد افزود: این جشنواره به مدت یک هفته برای دانش آموزان، معلمان و اولیای دانش آموزان برگزار خواهد شد . در ادامه فیلم های کوتاه به نمایش گذاشته شد. سپس از محتوا و پیام فیلم های پخش شده مسابقه ای در بین دانش آموزان برگزار و جوایزی اهدا گردید.
چهل‌ویکمین دوره جشنواره فیلم رشد در مهریز کلید خورد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، چهل‌ویکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی «رشد » با آغاز نمایش فیلم‌ها در سالن آمفی تئاتر کانون فرهنگی تربیتی شهید کشاورزی مهریز  کلید ‌خورد .
این جشنواره استانی فیلم های آموزشی و تربیتی رشد با حضور مسئولان، مدیران مدارس، دانش آموزان و فرهنگیان آموزش و پرورش مهریز افتتاح شد .
در آیین بازگشایی این جشنواره  دبیر اجرایی جشنواره ، بهره گیری از نرم افزار آموزشی و چند رسانه ای، تقویت و ایجاد شور و نشاط و تغییر و تحول در روند یادگیری را از اهداف مهم جشنواره فیلم های آموزشی رشد عنوان کرد و یادآور شد: این جشنواره مشوقی برای دانش آموزان در جهت ساخت فیلم های آموزشی است .
عبدالکریم ابوئی با تاکید بر این که این جشنواره با هدف بررسی آثار علمی، آموزشی و با نگاه به امور درسی اختصاص دارد افزود: این جشنواره به مدت یک هفته برای دانش آموزان، معلمان و اولیای دانش آموزان برگزار خواهد شد .
در ادامه فیلم های کوتاه به نمایش گذاشته شد. سپس از محتوا و پیام فیلم های پخش شده مسابقه ای در بین دانش آموزان برگزار و جوایزی اهدا گردید.

آدرس کوتاه :