پیگیری مسابقات والیبال جام شهدای 15 خرداد در مهریز

پیگیری مسابقات والیبال جام شهدای 15 خرداد در مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در ادامه مسابقات والیبال جام گرامیداشت شهدای 15 خرداد در مهریز که با شرکت 7 تیم در سالن شهید محصل این شهرستان در حال پیگیری است تیم آزادگان نعیم آباد یزد موفق شد با نتیجه 3 بر 0 از سد تیم معرفت شهید رجایی بگذرد تیم شهیدان کیخا هم با نتیجه 2 بر 3 از تیم مخابرات شکست خورد. تا به اینجا تیم ازادگان نعیم آباد یزد در صدر جدول این دوره از مسابقات و تیم های مخابرات، بسیج اصناف،  شهیدان کیخا، شهدای خورمیز، معرفت شهید رجایی و شاهد مزویرآباد به ترتیب در رده های دوم تا هفتم این دوره از مسابقات جای دارند. علاقمندان به این رشته ورزشی می توانند از ساعت 9 شب ادامه بازیها را در سالن شهید محصل مهریز پیگیری و به تماشا بنشینند.
پیگیری مسابقات والیبال جام شهدای 15 خرداد در مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در ادامه مسابقات والیبال جام گرامیداشت شهدای 15 خرداد در مهریز که با شرکت 7 تیم در سالن شهید محصل این شهرستان در حال پیگیری است تیم آزادگان نعیم آباد یزد موفق شد با نتیجه 3 بر 0 از سد تیم معرفت شهید رجایی بگذرد
تیم شهیدان کیخا هم با نتیجه 2 بر 3 از تیم مخابرات شکست خورد.
تا به اینجا تیم ازادگان نعیم آباد یزد در صدر جدول این دوره از مسابقات و تیم های مخابرات، بسیج اصناف،  شهیدان کیخا، شهدای خورمیز، معرفت شهید رجایی و شاهد مزویرآباد به ترتیب در رده های دوم تا هفتم این دوره از مسابقات جای دارند.
علاقمندان به این رشته ورزشی می توانند از ساعت 9 شب ادامه بازیها را در سالن شهید محصل مهریز پیگیری و به تماشا بنشینند.

آدرس کوتاه :