پیام نوروزی امام جمعه مهریز در آستانه سال 1391

پیام نوروزی امام جمعه مهریز در آستانه سال 1391


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز در آستانه سال 1391 پیامی صادر کرد. در این پیام آمده است: نوروز و بهار، این رستاخیز طبیعت که جلوه ای از جمال ربوبی است فرا می رسد و همه موجودات سرود تسبیح و تقدیس الهی را سر می دهند و طراوت، زیبائی و سرسبزی همه جا را فرا می گیرد تا نوید بخش زندگی و حیات مجدد برای درس آموزان مدرسه ی خلقت و طبیعت باشد، بهار یادآور روزی نو، تجدید زندگی و فرصتی مغتنم برای اندیشیدن به دگرگونی طبیعت است. در لحظه تحویل سال در سایه وجود پر برکت آقا علی بن موسی الرضا(ع) و اطاعت از منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با همدلی و وحدت مردم آگاه و فرهیخته کشورمان، موجبات عزت و سربلندی روز افزون ایران اسلامی را فراهم آوریم. اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از مردم شهرستان مهریز به خاطر حضور حماسی در انتخابات و مشارکت کم نظیر، حضور آرام و بی تنش همه اقشار و آحاد را ارج نهاده و بر آن افتخار می کنم و قاطعانه اعلام می نمایم این بار پر شکوه ترین، امن ترین و بیشترین حضور و مشارکت در طول ادوار گذشته انتخابات مجلس رقم خورد تا این حضور پرشور خط بطلان بر همه کج اندیشی ها و باروهای خشونت آمیز بکشد، ملت بزرگ ایران، سیلی محکمی بر استکبار زد تا دیگر بار اثبات کند شکست ناپذیری ایران اسلامی، مرهون هدایت های الهی ولی امر مسلمین جهان و لبیک رسای امت به امام خود است. در پایان سال جدید را به همگان تبریک می گویم. علی برهان امام جمعه مهریز    
پیام نوروزی امام جمعه مهریز در آستانه سال 1391

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز در آستانه سال 1391 پیامی صادر کرد.
در این پیام آمده است:
نوروز و بهار، این رستاخیز طبیعت که جلوه ای از جمال ربوبی است فرا می رسد و همه موجودات سرود تسبیح و تقدیس الهی را سر می دهند و طراوت، زیبائی و سرسبزی همه جا را فرا می گیرد تا نوید بخش زندگی و حیات مجدد برای درس آموزان مدرسه ی خلقت و طبیعت باشد، بهار یادآور روزی نو، تجدید زندگی و فرصتی مغتنم برای اندیشیدن به دگرگونی طبیعت است.
در لحظه تحویل سال در سایه وجود پر برکت آقا علی بن موسی الرضا(ع) و اطاعت از منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با همدلی و وحدت مردم آگاه و فرهیخته کشورمان، موجبات عزت و سربلندی روز افزون ایران اسلامی را فراهم آوریم.
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از مردم شهرستان مهریز به خاطر حضور حماسی در انتخابات و مشارکت کم نظیر، حضور آرام و بی تنش همه اقشار و آحاد را ارج نهاده و بر آن افتخار می کنم و قاطعانه اعلام می نمایم این بار پر شکوه ترین، امن ترین و بیشترین حضور و مشارکت در طول ادوار گذشته انتخابات مجلس رقم خورد تا این حضور پرشور خط بطلان بر همه کج اندیشی ها و باروهای خشونت آمیز بکشد، ملت بزرگ ایران، سیلی محکمی بر استکبار زد تا دیگر بار اثبات کند شکست ناپذیری ایران اسلامی، مرهون هدایت های الهی ولی امر مسلمین جهان و لبیک رسای امت به امام خود است.
در پایان سال جدید را به همگان تبریک می گویم.
علی برهان
امام جمعه مهریز

 

 

آدرس کوتاه :