پیام فرماندار مهریز به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم

پیام فرماندار مهریز به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم


به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ، احمدعلی زارعزاده فرماندار مهریز طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری ، این مناسبت را به معلمان ، اساتید و فرهنگیان تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است :
پیام فرماندار مهریز به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم

بسم الله الرحمن الرحیم

تعلیم و تربیت هدیه و ارمغانی است از جانب خداوند متعال ، و انبیای الهی بزرگ معلمان و مربیان بشریتند و واسطه ای برای هدایت ، پرورش و تعلیم انسان به سوی آموزه های خداوندی ، و در حقیقت آموزگار اصلی بشریت همانا رب تعالی و خدای جهانیان است و از این روست که شغل معلمی را جایگاهی است رفیع و معلمان مورد اکرام همگانند و چه زیبا بزرگ معمار انقلاب اسلامی و مراد و رهبر کبیرمان فرمود : « شما معلمین یک شغل بسیار شریف دارید که همان شغل الله است».

اینجانب با تکریم و پاسداشت مقام شامخ معلمان عزیز ، بر خود لازم می دانم با گرامیداشت یاد و خاطره همه معلمان شهید و بویژه استاد فرزانه ، شهید مرتضی مطهری ، روز و هفته بزرگداشت مقام معلم را به تمامی معلمان ، دبیران ، اساتید و فرهنگیان گرامی شهرستان دارالولایه مهریز ، تبریک عرض نمایم.

امید است زحمات و تلاشهای تمامی معلمان و مربیان وارسته و خدوم ، مأجور درگاه حضرت احدیت قرار گرفته و در راستای تحقق منویات داهیانه امام راحل عظیم الشأن (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی با تلاش بیش از پیش و خدمت مضاعف تمامی دست اندرکاران تعلیم و تربیت ، ان شاءالله شاهد رشد و تعالی بیش از پیش کشور و شکوفا شدن هر چه بیشتر استعدادها و توانمندی های جوانان ، نوجوانان و نسل آینده میهن اسلامیمان باشیم .

سلامتی ، بهروزی و موفقیت تمامی فرهنگیان و فرهیختگان شریف و اساتید و معلمان گرانقدر را در راستای تحقق اهداف و آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران ، از درگاه خداوند متعال خواستارم.

احمدعلی زارعزاده

فرماندار شهرستان مهریز

آدرس کوتاه :