پیام فرماندار مهریز به مناسبت هفته دولت

پیام فرماندار مهریز به مناسبت هفته دولت


تاکید کیانی مقدم بر عزم جزم همه ادارات و نهادهاي دولتي بر تداوم خدمت صادقانه به مردم شريف و متدين شهرستان
پیام فرماندار مهریز به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز با صدور پیامی در آستانه هفته دولت بر عزم جزم همه ادارات و نهادهاي دولتي بر تداوم خدمت صادقانه به مردم شريف و متدين شهرستان تاکید کرد.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

باسمه تعالی

پیام امام رحمه الله به مناسبت شهادت رجائي و باهنر امام خمینی رحمه الله به مناسبت شهادت شهیدان رجایی و باهنر فرمود: «ملتی که قیام کرده است در مقابل همه قدرت های عالم، ملتی که برای اسلام قیام کرده است، برای خدا قیام کرده است، برای پیشرفت احکام قیام کرده است، این ملت را با ترور نمی شود عقب راند؛...گرچه خود واقعه و خود این افرادی که شهید شده اند، در نظر همه ما عزیز و ارجمندند.آقای رجایی و آقای باهنر هر دو شهیدی هستند که با هم در جبهه های نبرد با قدرت های فاسد هم جنگ و هم رزم بودند. مرحوم رجایی به من گفتند که من بیست سال است که با آقای باهنر همراه بودم و خدا خواست که با هم از این دنیا به سوی او هجرت کنند».
شهادت مظلومانه رجائي و باهنر از ديدگاه مقام معظم رهبري مقام معظم رهبری، یک سال بعد از شهادت مظلومانه رجایی و باهنر، در مورد ارزیابی این حادثه می فرماید: «ما امروز از این حادثه درس می گیریم که ضد انقلاب برای پیشبرد اهداف خودش، حاضر است چهره هایی به قداست رجایی و باهنر را به آن شکل فجیع نابود کند. ما می فهمیم که ضد انقلاب با چهره های منافقانه ای حاضر است در همه جا و حتی اتاق کار شهید رجایی نفوذ کند و به این وسیله، جنایتی را انجام دهد؛ در صورتی که شهید، با همه زیرکی و هوشیاری او را نشناسد و چهره منافقانه او را نتواند تشخیص دهد. ما این حادثه را در تاریخ گذاشتیم، اما یک بایگانی بسته و متروک نیست، بلکه هر لحظه در مقابل چشم ماست و باید از آن عبرت بگیریم و همچنان که بارها گفتیم، خودمان را برای سرنوشت افتخارآمیز و غرورآمیز این دو شهید عزیز آماده کنیم
مهترين درسي كه از اين مناسبت مي توان گرفت آن است كه ملت بزگوار ايران لايق خدمتگزاراني است كه همچون شهيدان والا مقام رجائي و باهنر در انجام رسالت خدمتگزاري خود سر از پا نشناخته و تا مرز فداي جان شيرين خود به كار و تلاش و سازندگي پرداخته و هيچ دغدغه اي جز حل مشكلات مردم نداشته باشندو تنها در اين صورت است كه خدمتگزاري به معناي واقعي خود تحقق يافته و افق روشني از پيشرفت و تعالي همه جانبه در مقابل ملت بزرگ و شايسته ايران اسلامي قرار خواهد گرفت .
اينجانب با با پاسداشت اين مناسبت تاريخي به روان پاك همه شهداي گرانقدر دولت به ويژه شهيدان بزرگوار رجائي و باهنر درود فرستاده و با تقدير و تجليل از زحمات و تلاشهاي همه كاركنان خدوم دولت به ويژه ايثارگران عزيز در همه دستگاههاي اجرائي شهرستان مهريز بر عزم جزم همه ادارات و نهادهاي دولتي بر تداوم خدمت صادقانه به مردم شريف و متدين شهرستان تاكيد مينمايم . رجاء واثق دارم دعاي خير و رضايت شما مردم متعهد بهترين پاداش براي خدمات بي شائبه خدمتگزارن شما در مجموعه ادارات شهرستان خواهد بود .

مهدی کیانی مقدم، فرماندار مهریز

آدرس کوتاه :