پیام فرماندارمهریز به مناسبت سالروز شهادت سومین شهید محراب حضرت آيت ا... صدوقي

شناسه : 4060844

پیام فرماندارمهریز به مناسبت سالروز شهادت سومین شهید محراب حضرت آيت ا... صدوقي
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، سید محمد رستگاری در این پیام آورده است :

یازدهم تیرماه یادآورسالروز شهادت فقیه فداکار و خدمتگزار متعهد به اسلام ، یار و همراه حضرت امام خمینی (ره) ، سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی وهمچنین سالروز درگذشت امام جمعه فقید و فرزند و یادگار شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی است که عمری با اعتدال ، عقلانیت ، تواضع ، صبر و نجابت در کمک به مردم و مخصوصاً در یاری رساندن به محرومان از هیچ کوششی دریغ نکرد.

شهيد آيت‌ا... صدوقي که به حق شيخ الشهدا و سومين شهيد محراب ناميده شده است، نماينده امام خميني (ره) در استان و امام جمعه يزد بود که بعد از اداي فريضه جمعه ، در حالي که جايگاه را ترک مي‌کرد، منافقي قسي القلب به ايشان نزديک شد و با به آغوش کشيدن آن پير زاهد و منفجر کردن نارنجکي که در دست داشت،‌ ايشان را به شهادت رساند و اين همان معراج سريع به سوي ا... بود که ايشان آرزويش را داشت و بارها از خدا خواسته بود. اين عالم شهيد از ياران صديق و با وفاي امام خميني و ياور مردم محروم بود و خود را هيچگاه از مردم جدا نمي‌دانست.

گرامی می داریم یاد و خاطره امام جمعه فقید یزد و یادگار برومند سومین شهید محراب حضرت حجت الاسلام و المسلمین مرحوم حاج شیخ محمدعلی صدوقی که عمر برکت خویش را همچو پدر بزرگوارش در مسیر خدمت به مردم و اعتلای انقلاب اسلامی صرف نمود .

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنین بزرگوار در ماه ضیافت از آحاد مردم ولایتمدار شهرستان مهريز، دعوت مي‌نمایم تا در مجلس بزرگداشتی که به همین مناسبت از ساعت 19:30 روز چهارشنبه مورخ 93/04/11  درمحل مسجدالنبي شهرستان برگزار می شود، حضور يافته و بار ديگر با آرمانهاي متعالی شهدا و خادمان دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی تجديد پيمان نمايند.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه