پیام تسلیت فرماندار مهریز به مناسبت درگذشت امام جمعه تفت

پیام تسلیت فرماندار مهریز به مناسبت درگذشت امام جمعه تفت


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز در پیامی درگذشت آیت الله حاج شيخ جواد حسنعلي امام جمعه تفت را به مردم دارالعباده تسلیت گفت. متن کامل پیام بدین شرح می باشد: بسم الله الرحمن الرحيم انا الله و انا اليه راجعون خبر تلخ و ناگوار رحلت جانسوز عالمی وارسته و اسوه زهد، تقوا و پارسایی، حافظ حریم ولایت، پیر صحنه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حضرت آیت الله حاج شيخ جواد حسنعلي امام جمعه تفت، مردم شهرستان مهریز را نیز غمگین نمود، داغ سنگینی است که باید به محضر مقدس حضرت ولی عصر (عج) و ولی امر مسلمین تسلیت گفت. اینجانب از طرف مردم شهید پرور شهردارالولایه مهریز این حادثه غم انگیز را به خانواده و بازماندگان داغدار آن مرحوم ،مردم استان بویژه مردم قدرشناس شهرستان تفت تسلیت عرض می نمایم و علو درجات این بزرگوار را از درگاه حضرت دوست مسئلت دارم. مهدی کیانی مقدم؛ فرماندار مهریز   تصاویری از مرحوم آیت الله حسنعلی  
پیام تسلیت فرماندار مهریز به مناسبت درگذشت امام جمعه تفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز در پیامی درگذشت آیت الله حاج شيخ جواد حسنعلي امام جمعه تفت را به مردم دارالعباده تسلیت گفت.
متن کامل پیام بدین شرح می باشد:
بسم الله الرحمن الرحيم
انا الله و انا اليه راجعون
خبر تلخ و ناگوار رحلت جانسوز عالمی وارسته و اسوه زهد، تقوا و پارسایی، حافظ حریم ولایت، پیر صحنه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حضرت آیت الله حاج شيخ جواد حسنعلي امام جمعه تفت، مردم شهرستان مهریز را نیز غمگین نمود، داغ سنگینی است که باید به محضر مقدس حضرت ولی عصر (عج) و ولی امر مسلمین تسلیت گفت.
اینجانب از طرف مردم شهید پرور شهردارالولایه مهریز این حادثه غم انگیز را به خانواده و بازماندگان داغدار آن مرحوم ،مردم استان بویژه مردم قدرشناس شهرستان تفت تسلیت عرض می نمایم و علو درجات این بزرگوار را از درگاه حضرت دوست مسئلت دارم.
مهدی کیانی مقدم؛ فرماندار مهریز

 

تصاویری از مرحوم آیت الله حسنعلی

 

آدرس کوتاه :