پیام امام جمعه مهریز به مناسبت روز جهانی قدس

پیام امام جمعه مهریز به مناسبت روز جهانی قدس


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، امام جمعه مهریز در پیامی ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس گفت: مهمترین، بارزترین و اساسی ترین ریشه بحران خاورمیانه مسئله فلسطین است. حجت الاسلام علی برهان در پیامی با دعوت از تمامی آحاد ملت مسلمان ایران برای حضور راهپیمایی روز عظیم و جهانی قدس اظهار داشت: مهم ترین، بارزترین و اساسی ترین ریشه بحران خاورمیانه مسئله فلسطین و جنگ مداوم رژیم جعلی اسرائیل با مردم فلسطین و برخی کشورهای همجوار از جمله لبنان است. وی افزود: حملات بی وقفه این رژیم علیه ملت فلسطین ادامه داشته و میلیونها نفر از مردم مظلوم فلسطین آواره یا به اسارت در آمده و یا مجروح و عده ای نیز به شهادت رسیده اند. برهان ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر اسرائیل اظهار داشت: حال که هیچ مرجعی در دنیا برای رسیدگی به جنایات این رژیم خودکامه وجود ندارد، بهترین وسیله برای ابراز نارضایتی و دفاع از حقوق مردم فلسطین با توجه به موج بیداری اسلامی، حضوری با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس است.
پیام امام جمعه مهریز به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، امام جمعه مهریز در پیامی ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس گفت: مهمترین، بارزترین و اساسی ترین ریشه بحران خاورمیانه مسئله فلسطین است.

حجت الاسلام علی برهان در پیامی با دعوت از تمامی آحاد ملت مسلمان ایران برای حضور راهپیمایی روز عظیم و جهانی قدس اظهار داشت: مهم ترین، بارزترین و اساسی ترین ریشه بحران خاورمیانه مسئله فلسطین و جنگ مداوم رژیم جعلی اسرائیل با مردم فلسطین و برخی کشورهای همجوار از جمله لبنان است.

وی افزود: حملات بی وقفه این رژیم علیه ملت فلسطین ادامه داشته و میلیونها نفر از مردم مظلوم فلسطین آواره یا به اسارت در آمده و یا مجروح و عده ای نیز به شهادت رسیده اند.

برهان ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر اسرائیل اظهار داشت: حال که هیچ مرجعی در دنیا برای رسیدگی به جنایات این رژیم خودکامه وجود ندارد، بهترین وسیله برای ابراز نارضایتی و دفاع از حقوق مردم فلسطین با توجه به موج بیداری اسلامی، حضوری با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس است.

آدرس کوتاه :