پيام تسليت رهبر معظم انقلاب در پي درگذشت امام جمعه يزد

پيام تسليت رهبر معظم انقلاب در پي درگذشت امام جمعه يزد


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ محمدعلی صدوقی امام جمعه‌ی یزد را تسلیت گفتند. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم با تأسف و تأثر اطلاع یافتیم كه جناب حجة‌الاسلام آقای حاج شیخ محمدعلی صدوقی امام جمعه‌ی یزد و نماینده‌ی اینجانب در آن استان دار فانی را وداع گفته و یاران و كسان خود را داغدار ساخته است. رحمت و رضوان الهی بر او باد.  ایشان در منصب امامت جمعه فعالیت‌های فراوان و شایان تقدیر داشته و خدمات ارزشمندی به مردم مؤمن و انقلابی آن استان تقدیم نموده است و انشاءالله مایه‌ی جلب رحمت پروردگار به روان ایشان خواهد بود.  اینجانب این مصیبت را به خانواده و بازماندگان آن مرحوم و نیز به جامعه‌ی روحانیت یزد و عموم مردم با ایمان و وفادار آن سامان تسلیت عرض می‌كنم و برای خاندان گرامی صدوقی و دیگر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می‌كنم و به روح شهید آیت‌الله صدوقی كه این روزها مصادف با سالگرد شهادت ایشان است درود می‌فرستم. سیدعلی خامنه‌ای  11/تیرماه/1390
پيام تسليت رهبر معظم انقلاب در پي درگذشت امام جمعه يزد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ محمدعلی صدوقی امام جمعه‌ی یزد را تسلیت گفتند. متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
با تأسف و تأثر اطلاع یافتیم كه جناب حجة‌الاسلام آقای حاج شیخ محمدعلی صدوقی امام جمعه‌ی یزد و نماینده‌ی اینجانب در آن استان دار فانی را وداع گفته و یاران و كسان خود را داغدار ساخته است. رحمت و رضوان الهی بر او باد.
 ایشان در منصب امامت جمعه فعالیت‌های فراوان و شایان تقدیر داشته و خدمات ارزشمندی به مردم مؤمن و انقلابی آن استان تقدیم نموده است و انشاءالله مایه‌ی جلب رحمت پروردگار به روان ایشان خواهد بود.
 اینجانب این مصیبت را به خانواده و بازماندگان آن مرحوم و نیز به جامعه‌ی روحانیت یزد و عموم مردم با ایمان و وفادار آن سامان تسلیت عرض می‌كنم و برای خاندان گرامی صدوقی و دیگر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می‌كنم و به روح شهید آیت‌الله صدوقی كه این روزها مصادف با سالگرد شهادت ایشان است درود می‌فرستم.
سیدعلی خامنه‌ای
 11/تیرماه/1390

آدرس کوتاه :